Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Brutálny masový vrah Jack Rozparovač odhalený!

Horizon33_2014-9-10_14-52-23
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Od vyčíňania masového vraha prostitútok známeho ako Jack Rozparovač už ubehlo 126 rokov. Napokon sa jeho identitu podarilo odhaliť amatérskemu detektívovi!

Muž, ktorý zabil najmenej päť londýnskych prostitútok, bol podľa všetkého mladý prisťahovalec z Poľska Aaron Kosminski. Po viac ako storočí sa podarilo amatérskemu detektívovi nájsť jeho DNA na šatke jednej z obetí.

Amatérsky detektív Russel Edwards sa o záhadu Jacka Rozparovača začal zaujímať pred 14 rokmi. Zlom však nastal v roku 2007, kedy sa zúčastnil dražby spomínanej šatky. Práve na nej našiel vďaka tomu, že ju nikto nevypral, stopy semena a krvi.

Vďaka moderným technológiám sa podarilo identifikovať aj viac ako sto rokov starú vzorku DNA a získať informáciu o tom, že vrahom mal byť ruský žid. Ďalšie stopy však viedli k židovskému prisťahovalcovi z Poľska menom Aaron Kosminski.

Polícia ho podozrievala už pred 126 rokmi, no chýbali dôkazy, ktoré by ho usvedčili. Zdá sa teda, že vrahom nebol mäsiar, chirurg či obuvník, ale mladý Poliak.

Kosminski údajne pracoval ako kaderník vo Whitechapeli a je isté, že bol vážne duševne chorý. Predpokladá sa, že trpel paranoidnou schizofréniou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 10. septembra 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: