Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Budete veľmi prekvapení čo prezradí o vás dĺžka prstov

prsty
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
prsty youtube.com
reklama:
reklama:

Zrejme ste nevedeli o tom, že dĺžka vašich prstov dokáže vypovedať aj o vašej povahe a charaktere. Porovnajte si dĺžku svojho ukazováka s prstenníkom a presvedčte sa, či sa to zhoduje s niektorými vašimi osobnostnými vlastnosťami. Porovnajte si prsty a zistíte aký ste.

prsty
prstyyoutube.com

A

Hovorí sa, že ľudia, ktorých prstenník je dlhší ako ukazovák, sú veľmi pekní na vzhľad. Vyžarujú charizmu, ktorá je pre ostatných neodolateľná. Okrem toho sú oveľa agresívnejší a rozhodnejší. Nemajú problém podstúpiť aj veľké riziko. Vedci tiež objavili, že ľudia s dlhšími prstenníkmi zarábajú viac ako ich kolegovia s prstenníkmi kratšej dĺžky.

B

Ľudia s dlhšími ukazovákmi ako prstenníkmi majú silné sebavedomie. Často sú narcistickí a arogantní. Uprednostňujú pokoj a nemajú radi, keď ich vo voľnom čase niekto vyrušuje. Keď dôjde na vzťahy, nie sú tým typom ľudí, ktorí by urobili prvý krok. Na druhej strane však vždy uvítajú a prijmú pozornosť, ktorej sa im dostane.

C

Osoby, ktoré majú dĺžku prstenníka aj ukazováka rovnakú, sú mierumilovné, milujúce. Cítia sa však nepohodlne v situáciách, keď sa ocitnú uprostred nejakého konfliktu. Títo ľudia sú dobre organizovaní a chcú s každým dobre vychádzať. Ďalšou ich charakteristikou je, že vo vzťahoch sa snažia byť voči svojmu partnerovi verní, plní nehy a starostliví.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: