To bude šou! Horkýže Slíže sa chystá na koncerty s ruskými devočkami z TATU!

Zdieľať
tit tatu horkyze slize
Ruské hudobné duo a slovenská kapela rozmýšľajú aj o nahratí spoločnej piesne.

Ruské hudobné duo Tatu bude spolupracovať so slovenskou kapelou Horkýže Slíže. Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámil frontman skupiny Horkýže Slíže Peter Kuko Hrivňák a členka Tatu Júlia Volkovová. Zatiaľ informovali o štyroch spoločných koncertoch, ktoré budú súčasťou turné Nas nedogoňjat.

Prvý by mali odohrať 27. mája v Ostrave, ďalšie dva v Košiciach a Žiline a napokon 1. júna v Bratislave. Predaj vstupeniek chcú spustiť v utorok 18. februára. Bližšie informácie ako aj termíny ďalších koncertov budú postupne zverejňovať na webstránke 212.sk. Obe strany sa už podľa vlastných slov veľmi tešia na spoluprácu. Rozmýšľajú aj o spoločnej piesni.

Elena Katina, Julia Volkova
Russian t.A.T.u members Elena Katina, left, and Julia Volkova pose at the photo call for the film "You And I," during the 61st International film festival in Cannes, southern France, on Friday, May 16, 2008. (AP Photo/Evan Agostini)

Hoci sa Tatu a Horkýže slíže venujú rozličným hudobným štýlom, podľa Kuka, je spolupráca oboch kapiel na mieste práve preto, že sa snažia robiť netradičné veci. “Pre niektorých sa kombinácia zdá byť od veci, ale pre nás to divné nie je. Verím, že sa príde pozrieť toľko ľudí, ktorí nám potvrdia, že to bolo dobré rozhodnutie,” uviedol Hrivňák, ktorý zároveň dodal, že spolupráca im umožní posunúť sa ďalej, keďže hudobný trh na Slovensku a v Česku je pomerne malý.

Frontman slovenskej formácie tiež povedal, že ľudia už na koncerty nechodia len preto, aby si vypočuli hudbu, ale preto, že čakajú, čo zaujímavé sa udeje. Nechcú vraj skončiť ako nudná kapela, a preto premýšľajú o tom, ako a čím ľudí prekvapiť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom