Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Byť single? Obrovská výhoda a jasný dôkaz toho, že nie je kam sa ponáhľať

žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Mnoho osamelých ľudí jednoducho samotu nemôže zniesť. Chcú sa zamilovať a žiť spokojný život po boku svojej budúcej polovičky. Prečo je dobré, keď je človek single? Rovnako ako mať vzťah, aj byť single má svoje výhody. Nie všetci ľudia totiž potrebujú vzťah k tomu, aby boli šťastní. Veľa single ľudí neznesie pocit samoty a tak hľadajú lásku všade možne, kde sa dá. To však nie je práve ten najlepší prístup. Jednak kvôli tomu, že nutne vynútená láska nemôže nikdy fungovať a jednak kvôli tomu, že byť single je možno aj lepšie. Byť single má totiž 11 úžasných výhod.

Máte celú posteľ iba pre seba

A to je predsa výhoda! Každý miluje svoju posteľ a možnosť sa v nej poriadne rozvaľovať. Nemusíte sa o ňu s nikým deliť.

Môžete spať ako dlho chcete

Byť single znamená mať o plán menej, vstávať so svojou polovičkou. Môžete si vstávať ako chcete, kedy chcete a môžete si ráno urobiť presne podľa svojich predstáv.

Máte veľa času na knihy

Knihy sú skvelé a vy ako single človek máte veľa času na ich čítanie.

Veľa času na štúdium

Vzťah môžete vymeniť za najrôznejšie učenie. Skúste sa naučiť nový jazyk alebo choďte na krúžok, ktorý by vás mohol baviť.

Rozvoj

Byť single znamená sústrediť sa viac na svoju vlastnú kariéru a väčšia sústredenosť sa rovná väčšiemu kariérnemu rastu.

Môžete cestovať

​​Nie, že by ste s polovičkou nemohli, ale predsa len cestovať sami je viac záživné a dobrodružné. Môžete cestovať kamkoľvek, kedykoľvek a nikto vám do toho nebude hovoriť.

Môžete si robiť čokoľvek chcete

Úplná voľnosť a žiadne zákazy. Byť single znamená mať veľa času, ktorý môžete tráviť akokoľvek budete chcieť.

Sledujte a počúvajte, čo chcete

Už žiadne spoločné filmy alebo spoločná hudba s polovičkou. Žiadne hádanie o to, kto si čo pustí. Napokon môžete počúvať a pozerať sa na čokoľvek chcete.

Môžete posilňovať

​​Keď ste single, máte na seba viac času a ten môžete stráviť napríklad tak, že začnete cvičiť a chodiť do posilňovne. Získate tak skvelú postavu.

Môžete jesť čokoľvek a kedykoľvek

Jedlo predsa miluje každý. Napokon sa nemusíte dohadovať, kto čo bude jesť. Môžete jesť čokoľvek, kedykoľvek a nemusíte sa s nikým dohovárať.

Môžete si plniť svoje sny

Žiadne zdržiavanie, žiadne ohľady. Len vy, vaše sny a vaše ciele. Tak na čo ešte čakáte?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 7. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: