Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čas vianočných reklám sa začal. Zaspomínaj si s nami na tie NAJ (otravnejšie?)

Vianocne reklamy.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Možno si to už zaregistroval a možno nie, že sa v telke objavili prvé vianočné reklamy. Áno, do Vianoc sú ešte dva mesiace, ale akosi sme si zvykli na to, že vianočné reklamy prevažne od mobilných operátorov, sa začínajú vysielať čoraz skôr.

Ach, tie vianočné reklamy vedia poriadne liezť na nervy, však? Spočiatku sú možno vtipné a milé, ale keď vidíš ten istý spot už po stopäťdesiatypiatykrát, je to dosť otravné. A tak sa začiatkom decembra stáva, že sa ti pri pohľade na niektorú z vianočných reklám otvára nožík vo vrecku a horlivo hľadáš pod vankúšmi na gauči diaľkové ovládanie, aby si tú hrôzu mohol prepnúť a nemusel vyhodiť telku von oknom.

Spomínaš si na tieto vianočné reklamy? Nejde o žiaden rebríček, len taký náš spomienkový redakčný výber :-)

Začneme teda tým najmenším zlom. Reklama na Kofolu so „zlatým“ prasiatkom v hlavnej úlohe patrí k tým reklamám, na ktoré sa dá pozerať aj po rokoch.

A ešte chvíľku zostaneme v dávnejšej minulosti a pripomenieme si reklamu mobilného operátora Eurotel. Páda sniežik, padá…

No a pri mobilných operátoroch zostaneme až do konca článku. Tí totiž majú talent na najotravnejšie vianočné reklamy :-D

Ten, kto si pred Vianocami v roku 2008  nespieval (či už chtiac alebo nechtiac) pesničku Vianoce, šalala…, buď doma nemal telku, alebo mal to šťastie, a táto pesnička ho akýmsi zázrakom obišla.

O rok neskôr sa stali (vianočnými) reklamnými hviezdami Kikuš a jej Maťo, ktorý zohnal sviečky a chcel napustiť vaňu :D

A pamätáš si na Dedeho a jeho Bukekela Vianoce? Malý černoško a jeho hláška Bukekela Vianoce sa stala hitom a terčom vtipov, keďže slovo „bukekela“ mnohým pripomínalo slovo „bukake“ (to, čo to znamená, ti vysvetľovať nebudeme :-D).

V roku 2010 nás bavila „malá Vianočka“. Rozkošný chlapček v okuliaroch bol vážne zlatý :-)

No a ukončíme to tu pre mnohých neznámym Kozi kuzi kuzuka. Ak si ani ty nepochopil, čo mala táto formulka znamenať, tak ti to objasníme. Kozi kuzi kuzuka je totiž odkazom na film Snehuliaci z roku 1980. Pri vyslovení tejto formulky totiž snehuliaci plnili želania.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. októbra 2015Zdroj Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: