Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Svetové celebrity

Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Foto: SITA
reklama:
reklama:

Šoubiznis dnes prakticky nepozná hranice. Medzi celebritami z Ameriky, Austrálie či Ruska veľký rozdiel naozaj nie je. Všetci speváci, speváčky, herci, moderátori či športovci bojujú o našu pozornosť. A to najrôznejšími prostriedkami.
Šoubiznis vo svete používa rovnaké pracovné nástroje a metódy. Jednoducho ľudia reagujú na známych ľudí rovnako na celej Zemi.
Šoubiznis so sveta sa bez problémov dostáva k nám. Televízia, časopisy a noviny nás podrobne informujú o živote hollywoodskych hercov a ich kolegov v Európe. Zahraničný šoubiznis je na rozdiel od toho nášho slovenského predsa len o čosi viacej nablýskaný. V bohatších krajinách sa okolo celebrít točia oveľa väčšie peniaze. To však vôbec neznamená, že Slováci majú radšej šoubiznis zo sveta. Práve naopak. Stále máme radšej slovenské celebrity. Máme k nim jednoducho nejako bližšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor samuelus-2Dátum 15. januára 2019
reklama:
reklama:
reklama: