Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity

Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Foto: SITA
reklama:
reklama:

Vždy nás zaujímali celebrity, spôsob ich života, životný štýl a všetky informácie, ktoré sa s nimi spájali. Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí sa vždy radi dozvedia niečo zaujímavé zo života slávnych, tak si nenechajte ujsť to, čo vám o nich prezradíme. Nie je to samozrejme len bulvár, na Slovensku sa mu venujú najmä bulvárne časopisy, čo nie je naša úloha.
Aktuálne novinky v šoubiznise
Každý deň vám prinášame aktuality a čerstvé pikošky zo sveta šoubiznisu, novinky o svetových celebritách i známych osobnostiach. Môžete sa tešiť na pravidelný prísun noviniek, na pikošky zo slovenského a českého šoubiznisu a ešte na mnoho ďalších zaujímavostí, ako sú:

fotografie a videá
novinky zo života
novinky zo šoubiznisu
zlozvyky známych osobností
životný štýl
zmeny
vzostupy a pády celebrít
záľuby a záujmy
inšpirácie

Všetko to, čo by ste mali vedieť o slovenskom, českom aj svetovomšoubiznise. Podávame vám tie najaktuálnejšie a najlepšie zábery a fotografie zo súkromia celebrít. Informujeme vás o novinkách a zmenách v živote známych osobností. Aj to, akým záľubám a záujmom sa venujú, kto s kým randí, kto je na vrchole a kto, naopak, nemá najlepšie obdobie.

Dozviete sa, ako celebrity bojujú s každodennými ťažkosťami, ale aj to, čo ich najviac teší a z čoho sa radujú. Dáme vám vedieť o ich nových plánoch, hereckých a speváckych úspechoch. Na Slovensku je šoubiznis zaujímavý a pikošky o ňom veľmi populárne.

Prinesieme vám najnovšie informácie a fotografie celebrít, ktoré hrajú vo vašich obľúbených seriáloch či filmoch. Nájsť tu môžete aj ich nové videá a fotky uverejnené na sociálnych sieťach. Zistite, čo zo života celebrít práve dnes najviac zaujíma najväčšiu skupinu followerov na Instagrame.
Celebrity na Slovensku aj vo svete
Nájdete tu všetky aktuality a pikošky, ktoré sa dejú na Slovensku, ale i vo svete. Odkryjeme vám nové plány a úspechy známych osobností zo Slovenska i Česka. Naservírujeme vám všetky aktuálne informácie a pikošky, ktoré sa nachádzajú na ich Facebooku či Twitteri.

Dozviete sa všetko aktuálne o hercoch,spevákoch aj modelkách, ktorých fotky valcujú internet. Získate všetky informácie o novinkách, pikoškách, trapasoch aj zásadných zmenách v ich živote. Slovenské, české aj svetové celebrity a známe osobnosti denne zapĺňajú všetky sociálne siete, nielen Instagram, a my vám o tom prinášame denno denne zaujímavé aktuality.
Nielen bulvárne správy, ale aj pikošky a zaujímavosti
Okrem bulváru vám ponúkame aj rôzne zaujímavé inšpirácie, tipy a rady. Nechajte si poradiť od slovenských, českých a svetových celebrít o tom, čo je trendy vo svete módy alebo cestovania. Inšpirujte sa ako byť slávny!

Skúste si prečítať o životnej ceste k úspechu a sláve známych celebrít. Ukážeme vám aj rôzne zaujímavosti z ich súkromného života,bývania a životného štýlu. Môžete sa pozrieť na to, ako sa postupom času menili známe tváre celebrít a porovnajte si to s tým, ako vyzerajú dnes.

Nájdete tu všetko a aj niečo navyše, čo vám neprezradia bulvárne časopisy, okrem článkov si môžete rýchlo pustiť aj videá alebo pozrieť fotografie tak, aby ste nič nezmeškali.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor samuelus-2Dátum 15. januára 2019
reklama:
reklama:
reklama: