Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celý internet sa smeje na dekolte nevesty. Nestihla si vybrať správne šaty?

nevesta a ženích
nevesta a ženích youtube.com
reklama:
reklama:

Každá nevesta chce na svadbe vyzerať čo najlepšie a predovšetkým sa chce cítiť dobre. Hodiny venované výberu šiat preto nie sú stratenými hodinami. Všetko musí sedieť do posledného detailu. Žena by sa mala cítiť skutočne výnimočne. Veď je to jej deň! Stáva sa však, že svadobné šaty namiesto toho, aby zdôrazňovali krásu nevesty, pôsobia komicky a priťahujú pozornosť hostí v nie nutne dobrom slova zmysle.

V tomto prípade to tak bolo. O výstrihu nevesty hovorila celá miestnosť a neskôr aj používatelia internetu. Veľa ľudí nedokáže pochopiť, kto žene poradil vybrať si tieto šaty. Niektorým trvá príprava na svadbu mesiac. Chodia na lekcie tanca, chudnú, menia účesy, aby všetko vyzeralo ako z rozprávky. Bohužiaľ nie všetko sa dá v našom živote naplánovať, a aj keď áno, môže sa ukázať, že to nebola dobrá voľba.

V tomto prípade ide o svadobné šaty. Na internet sa dostali obrázky, ktoré hovoria samy za seba – to, že sa nám daný výtvor páči, ešte neznamená, že v ňom budeme vyzerať dobre. Tento model šiat prinútil celý svet hovoriť o tejto žene. Ľudia sa jej smejú a myslia si, že urobila obrovskú chybu, keď si niečo také obliekla. Nevestin výstrih bol zdôraznený spôsobom, na ktorý by mnohí najradšej zabudli.

Dekolt nájdete na druhej strane:

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: