Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čerstvé rodinné šťastie sa počas chvíle zmenilo v horor..

Fb 7.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dvadsaťsedemročná Abigail Ellisová prežívala po tragickej smrti svojho snúbenca a otca svojich troch detí krušné časy. Siahla si na úplné dno a už nepočítala s tým, že by ešte niekedy v živote mohla byť šťastná. Potom však spoznala tridsaťpäťročného Stephena Joynese a zdalo sa, že sa v jej živote všetko obrátilo k lepšiemu. Keď sa im narodil malý Elon, boli obaja šťastím bez seba. Spoločných chvíľ si bohužiaľ mohli užívať iba dvanásť dní, než prišla strašná rana.

Rodičia nedokázali útoku na svojho malého synčeka zabrániť

Dvanásťdňová chlapček Elon ležal v prútenom koši na prízemí domu, kde rodina žila. Jeho matka bola na prvom poschodí domu, keď začula zúfalý krik a plač svojho syna. Keď k nemu dobehla, bolo už neskoro. Nebohej bábätko napadol ich vlastnej pes, ktorý pravdepodobne utiekol z koterca na záhrade. Vzal nebohej dieťa do čeľustí a niekoľkokrát stlačil. Celé príšerné scéne bezmocne prizeral aj jeden zo starších Abaigailiných synov. Zúfalí rodičia už chlapčekovi nemohli pomôcť, po prevoze do nemocnice zomrel.
Strašný útok bol zrejme spôsobený žiarlivosťou inokedy mierumilovného zvieraťa

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 29. septembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: