Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Česká Barbie ide do súťaže krásy

Parfem barbie.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Miss Infinity Beauty Par Exellence 2017

BRATISLAVA 4. septembra 2017 (N/PR) – Gabriel Jiráčkovú uvidíte medzi finalistkami celoslovenskej súťaže krásy Miss Infinity Beauty Par Exellence 2017. Ukáže sa tak na verejnosti po čerstvej operácii pŕs.

Druhý ročník súťaže krásy pre slovenské a české dievčatá bude jedinečný hneď v dvakrát. Okrem toho, že 10 finalistiek bude bojovať o postup na medzinárodnú Miss Alpe Adria, zájazd do Paríža a ďalšie vecné ceny, každá z nich si odnesie aj prvý oficiálny parfém súťaže krásy. Vlastným parfémom sa nemôže pochváliť žiadna iná súťaž krásy na Slovensku, o to viac tým, že krstnou mamou parfému bude Česká Barbie Gabriel Jiráčková. „Vieme, že mnoho dievčat túži byť Miss a mnohé snívajú o tom, aby mohli ísť na medzinárodné súťaže krásy. U nás navyše majú tento rok jedinečnú príležitosť získať oficiálny parfém a priamo z rúk Českej Barbie, ktorá mimochodom už vonia po našom parféme,“ prezradila riaditeľka súťaže Catalina Titurus. Stane sa tak na finálovom večeri 14.10.2017

20251418_1815002328529958_2061074307_o.jpg
Miss Infinity Beauty Par Exellence 2017

Česká Barbie však nebude na finále len tak sedieť. Bude priamo medzi finalistkami ako moderátorka večera. „Je to pro mně čest a moc se těším nejen na večer a program ale i na děvčata,“ uviedla Gabriel. Finálový večer bude bohatý na program a účinkujúcich ako Gitana či Barbora Žilecká. Rozhodovať o víťazke bude exkluzívna porota, do ktorej zasadne okrem iných i módna stylistka Andrea Ziegler, Miss Slovensko 2004 Mária Sandorová ale aj modelka Daniela Nicole.

Kastingy prebehnú už v druhej polovici septembra v troch mestách na Slovensku a v Čechách. Šancu majú všetky slobodné a bezdetné ženy od 18 do 30 rokov s minimálnou výškou postavy 170 cm. O presným termínoch kastingov vás budeme už čoskoro informovať.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 4. septembra 2017