Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cesta okolo sveta za 13 dní? Megan, ktorá porazila rakovinu, je dôkazom toho, že všetko je možné!

Naposledy odovzdané4 (2)
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: instagram.com
reklama:
reklama:

Pre Megan Sullivan to bol ťažký rok. V novembri minulého roku spadla v Yosemitskom národnom parku počas lezenia a týždeň na to jej diagnostikovali rakovinu kože. Po slede týchto nepríjemných udalostí sa rozhodla, že si splní najkrajši sen svojho života – chcela cestovať po celom svete. 

„Dnes som porazila rakovinu kože ako pán,“ toto oznámenie zavesila na svoj Instagram krátko po tom, čo sa jej zdravotný stav koncom minulého roku zlepšil. Jej príbeh je dôkazom toho, že sa netreba nechať ovládnuť strachom. Treba naplno žiť a vychutnávať si každý deň, akoby bol ten posledný.

Na trinásť dní sa uvoľnila z práce a začalo sa najväčšie dobrodružstvo jej života. Naplnila si trojročný sen o cestovaní po celom svete, ktoré si vyžadovalo dobré naplánovanie. Desať dní pred odletom si spísala všetko, čo by chcela vidieť a naplánovala do detailov každý deň svojej vzrušujúcej cesty.

7 divov sveta za 13 dní!

Tak tomu sa povie obdivuhodný výkon! Málokomu sa za tak krátku dobu podarí vidieť toľko krásy. Megan je skvelým príkladom toho, že na cestovanie stačí naozaj málo – dobrá nálada, chuť spoznávať nové miesta a ľudí. A tiež dobrý fotoaparát, ktorý zachytí a zveční tú nádheru, ktorú počas svojich ciest uvidíš. Niektoré veci predsa po rokoch zabudneš, no keď sa pozrieš na fotku, spomienky sa ti oživia.

Plán jej cesty. Toto všetko sa jej za 13 dní podarilo navštíviť!

http://megthelegend.com/7-wonders-of-the-world
megthelegend.comFoto: megthelegend.com

Megan vedela, že nechce túto dobrodružnú cestu absolvovať sama. Partnera na potulkách svetom jej robil nový objav Chris, s ktorým sa pozná len krátko. Šesť mesiacov Megan nepovažovala za dlhú dobu a práve cestovanie bolo pre ich vzťah ako skúška ohňom. Ten čas, ktorý spolu strávili nonstop 13 dní prirovnala k piatim mesiacom „normálneho chodenia.“ Všetkým párom, ktorí si chcú otestovať svoju odolnosť radí, aby spoločne zažili nejedno dobrodružstvo. Prídu buď na to, že sú pre seba ako stvorení a navzájom sa dopĺňajú, alebo dospejú k záveru, že bude lepšie, keď každý pôjde vlastnou cestou. Pre Megan sa to však skončilo šťastne.

Kto z nás by nechcel zažiť niečo podobné?

Leto je ideálne obdobie, kedy sa môže stať aj nemožné. Neplánuj veľa, nájdi si iba lacnú letenku a ubytovanie. Chýbať by ti nemala dobrá partia ľudí, s ktorými zažiješ leto svojho života!

O adrenalínové zážitky rozhodne nebola núdza!

Všetky miesta, ktoré sa jej podarilo navštíviť v krátkom videu!

https://www.youtube.com/watch?v=beVFFGQCTB0

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 12. júna 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: