Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chceli si v kine pochutiť na melóne. Tak sa tvárili, že sú tehotné.

Sub buzz 10297 1471543727 8.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Slečny si chceli v kine vychutnať melón. Tak vymysleli plán, vďaka ktorému sa im to aj podarilo. 

18-ročná Priscilla Banuelos z Kalifornie sa vydala spolu so svojimi priateľmi Alyssa Lopez, Angie Silveira, a Amador Costa do kina. Bol by to celkom obyčajný výlet, ale to by skupina priateľov nemohla vytiahnuť tento žartík.  Dievčatá si chceli zobrať melón do kina a tak si ho páskami pripevnili na brucho a predstierali, že sú tehotné.

Kamarátky ako sa patrí.

Sub buzz 9778 1471543363 2.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Po tom, ako Priscilla zverejnila tieto fotky na sociálnej sieti, šírili sa neskutočne rýchlo a mali obrovský úspech. Ľudia sa na ich vtipe naozaj bavili a stali sa hitom internetu. Jedna z dievčat si dokonca vyhĺbila jamu do melóna, aby tam mohla skryť ďalšie občerstvenie.

Melóny si pripevnili na telo pomocou lepiacich pások.

Melon.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

„Toľko pohľadov, bolo mi to smiešne,“ povedala Banuelos. „Dokonca aj niektorí ľudia prišli k nám a povedali:“ Ach, aké je to pohlavie. „
Skupinka narazila na problém, keď nastal čas opustiť divadlo. „V kine neboli žiadne odpadkové koše a nemohli sme ísť von s obrovským melónom,“ povedal Banuelos. Tak nechali v kine neporiadok. Na ten sa ozval neskôr zrejme jeden zo zamestnancov.

V kine museli melóny nechať, nebol tam totiž žiadny kôš.

Melonn.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

BuzzFeed sa pýtal na tento incident kompetentných v kine, avšak, nikto nebol schopný sa vyjadriť k melónovému incidentu. Ale vyzerá to, že veľa ľudí na Twitteri si naozaj užilo tento žartík dievčat.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 21. augusta 2016Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: