Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcete mať skvelý vzťah? Pozrite sa na 10 problémov, ktorým sa radšej vyvarujte

vzťah
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vzťah www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Problémy, tie nájdeme v každom vzťahu, či už sa jedná o tie malé alebo veľké. Každý riešime tie svoje a každý vidíme chybu v niečom inom. Dnes je naozaj ťažké nájsť niekoho výnimočného, ktorý by s nami udržoval harmonický vzťah. Predovšetkým za to môže svet internetu a sociálnych sietí. Kontakt je pre všetkých dostupnejší a v páre si náprotivci prestávajú veriť, aj keď je to koľkokrát úplne zbytočne a človek sa stáva paranoidným. V tejto dobe sú vďaka sociálnym sieťam vzťahy veľmi krehké a ohrozené.

Život v dobe internetu nie je taký skvelý, ako si naši starí rodičia a rodičia myslia. Dôvera je totiž základný stavebný kameň každého vzťahu, na to, aby vzťah mohol fungovať. Keď človek neverí svojmu partnerovi, tak ako napríklad rodičom, pričom týmto trom osobám by mal veriť najviac, tak je niečo zle. Tu je 10 vecí, pri ktorých musíte byť opatrní, aby váš vzťah nestroskotal.

  1. Spoločne trávite až veľa času. Vďaka tomu dochádza častejšie k hádkam. Nechajte si  oddych, uvidíte ako sa na seba budete tešiť a dohovorte sa s kamarátmi, ktorých máte veľmi radi, tiež ich to poteší, keď sa im ozvete.
  2. Zle sa chápete na messengeri či v správe. Nechajte to na doma a v žiadnom prípade sa nehádajte so svojím náprotivkom online. Nepozerá z toho nič dobré.
  3. Úzkosť, pripadáte si sám, pretože sa vám partner nevenuje, a tiež prečo by mal, keď sa vidíte každý deň? Nepochybujte a nehľadajte chyby na svojom partnerovi.
  4. Problém sa spoločne dohodnúť na rovnakej veci alebo sa správe rozhodnúť. Začnite robiť kompromisy, všetko predsa nemusí byť podľa vás.
  5. Vmiešavanie do hádok príbuzných a kamarátov. To ani omylom nerobte! Náprotivok sa s nimi nebude cítiť dobre a postupom času ich bude chcieť prestať vídať, pretože si bude myslieť, že tvoji kamaráti ho alebo ju nemajú radi, aj keď to tak vôbec nebude a stratíte kamarátov oboch.
  6. Neukazujte príliš „dokonalý“ život na sociálnych sieťach, keď to tak nie je. Robíte to kvôli sebe alebo ostatným?
  7. Úmyselná manipulácia a klamanie.
  8. Nemáte odvahu na to spolu komunikovať a povedať jeden druhému čo mu vadí, a keď na to dôjde skončí to hádkou a aj tak sa s tým nič nezmení. Naučte sa vidieť chyby aj v sebe a brať na vedomie čo ten druhý od vás chce a čo je pre neho zásadné.
  9. Žiarlivosť spôsobená sociálnymi médiami. Nenechajte sa zmanipulovať a zastrašiť, vždy sa pravda ukáže.
  10. Vyhýbajte sa čo najviac diskusiám o bývalých. A keď už o nich budete hovoriť, tak si dávajte pozor na to, čo hovoríte. Pozitívne veci u bývalých nebývajú pre toho druhého dobré.
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 27. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: