Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcete nahliadnuť do svojho osudu? Vyberte si jednu kartu, ktorá sa vám najviac páči

karty
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
karty youtube.com
reklama:
reklama:

Sú ľudia, ktorí na osud nijako výrazne neveria. A potom tu sú ľudia, ktorí si sú doslova istí tým, že niečo ako osud je všade okolo nich. Vyberte si jednu kartu a prečítajte si, čo vás čaká.

karty
kartyyoutube.com

Karta číslo 1. Milenci

Táto karta vám ukazuje, že potrebujete lásku. V prvom rade však lásku k sebe samému. Potrebujete cítiť, že ste milovaní. Potom budete vedieť lásku tiež dávať. Pokúste sa zbaviť všemožných predsudkov v milostných vzťahoch, zabudnite na konvencie a radujte sa z prítomnosti toho, koho milujete. Otvorte svoje srdce a dôstojný uchádzač o vašu lásku sa nájde. Robte si radosť, prijmite sami seba. Majte sa radi. Potom svoju lásku dokážete vysielať do sveta a ten vám dozaista odpovie rovnako.

Karta číslo 2. Tvorba

Pokiaľ ste si zvolili túto kartu, potom vaša duša nepochybne potrebuje inšpiráciu a tvorbu. Pokúste sa zabudnúť na všetky všedné starosti a prácu a prepojiť sa na úplne iný kanál. Pamätáte si ešte vôbec, kedy ste naposledy robili niečo len pre svoje potešenie? Prestaňte myslieť na všetkých okrem seba, starosti dajte bokom a pustite sa do toho, čo sa vám páči. Začnite niečím malým. Postupne uvidíte, ako život znova dostáva farby a napĺňa vás energia nových činov. Určite dosiahnete úspech!

Karta číslo 3. Nevinnosť

Váš výber naznačuje, že na vás leží náročná povinnosť a veľká zodpovednosť. Môže súvisieť s vašou rodinou alebo blízkymi priateľmi. Napriek tomu, že vás bezpochyby možno označiť za človeka veľmi múdreho, občas zabúdate, že vo vnútri každého z nás žije dieťa, ktoré treba rozmaznávať. Aj vy ho v sebe máte. Urobte niečo, o čom už dávno viete. Iste, dávno už ste dospelí, ale čo je zlé na tom, byť sem tam znova dieťaťom? Pozerajte sa na svet detskými očami a vychutnávajte si krásu okamihov. Neberte toho na seba príliš, zvlášť cudzieho nie. Nijako vám to nepomôže dosiahnuť to, po čom túžite, naopak vás to zbavuje síl.

Karta číslo 4. Oslava

Karta s touto témou ukazuje, že sa v poslednom čase snažíte otvárať svetu a novým možnostiam. Ste naladení na zlepšenie svojho života, a to je veľmi dobre. Ste zaujímavý, pozitívne naladený človek a na oslavu rozhodne nepotrebujete žiadny zvláštny dôvod. Viete si užiť každý okamih a radovať sa zo života. Je to veľmi nákazlivé a všetci blízki vás za to zbožňujú. Radovať sa spolu s vami je radosť dvojnásobná. Pokračujte tak ďalej. Budete môcť pozorovať, ako sa svet okolo vás stále premieňa k lepšiemu.

Karta číslo 5. Majster

Závažná karta, ktorá vypovedá mnohé o človeku, ktorý si ju vybral. Ste úplne sebestační, poznáte svoju cenu a viete si vážiť svoj čas. Nebyť závislí na cudzom názore a rozhodujte sa úplne samostatne. Mali by ste sa snažiť vyhnúť každej rutine, častejšie si dopriať odpočinok, viac času trávte s priateľmi aj s partnerom.  Zdá sa, že vás čoskoro očakáva príjemné stretnutie, ktoré sa pre vás mnohých zmení.

Karta číslo 6. Zrelosť

Ste hotová, celistvá osobnosť, dobre poznáte svoje prednosti aj nedostatky. Viete mať radi sami seba. Vážite si poctivých, sebaistých ľudí. Rozprestiera sa pred vami úplne otvorené široké pole možností, využite ich! Svoju prácu robíte výborne. V súčasnej etape ste úplne schopní s prehľadom zvládnuť niečo pre vás úplne nové. Nemusíte mať obavy, že by sa vám nedarilo. Pokiaľ vaše odhodlanie k zmenám bude úprimné, potom všetko, do čoho sa pustíte, skončí pre vás úspechom.

Karta číslo 7. Sen

Vy ste nikdy neprestali snívať, však? V priebehu života iba jedny sny nahrádzajú iné. Ale keď sa poctivo a dôkladne zamyslíte, určite uznáte, že jeden tajný sen zostal. Pamätáte si ešte, ktorý to je? Realita života však hovorí, že sa nestáva, aby človek iba sníval a čakal, až sa v jeho živote vyskytne niekto, s kým sa všetky jeho sny naplnia bez toho, aby sám čokoľvek samostatného podnikol. Také čakanie je veľmi naivné. Svoj život, svoje šťastie, tvorí každý sám. Ak si prajete, aby váš život bol lepší, bohatší a krajší, vyhrňte si rukávy a svoj osud utvárajte sami. Pokiaľ sa k tomu dokážete odhodlať, vesmír vaše úsilie dozaista odmení.

Karta číslo 8. Harmónia

Karta harmónie vám napovedá celkom jasne: počúvajte samých seba, svojmu srdcu a nedajte na všetko, čo vám kto hovorí a radí, aj keď to napríklad sú vaši blízki. Iste, želajú vám len to dobré, ale ani oni nemajú vždy pravdu. Môžu sa mýliť.Myslite na to, až sa v najbližšom čase budete rozhodovať o niečom dôležitom. Možno, že cesta, ktorú si vyberiete, bude naozaj tŕnistá, ale verte, že to bude stáť za to a výsledok prekoná vaše očakávania. Nebojte sa dôverovať sami sebe, hlas vlastného srdca človeka neklame. Všetko dobre dopadne!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. februára 2022
reklama:
reklama:
reklama: