Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec svojmu otcovi povedal, že nebude jesť zemiaky. Neuveríte, ako reagoval ich pes, keď to počul

pes
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pes youtube.com
reklama:
reklama:

Čo sa asi môže stať, keď pred psom začnete hovoriť o jedle? Všetci si asi dokážeme jeho reakciu predstaviť, ale toto bolo iné! Otec oznámil členom rodiny, že olúpe zemiaky a začne ich robiť na večeru. Reakcia jeho syna ho veľmi prekvapila, robil, ako by mu to bolo úplne jedno. Zemiaky nechcel, takže sa o túto správu vôbec nezaujímal.

No a tak sa otecko rozhodol, že sa namiesto syna spýta svojho psa. Spýtal sa ho teda, či si dá zemiaky aspoň on. Psík okamžite prejavil záujem a bez akéhokoľvek slova svojmu milujúcemu majiteľovi dal najavo, že si dá zemiaky. Otec mal samozrejme radosť, pretože vedel, že nebude musieť zemiaky vyhadzovať.

Z Mishky sa takmer okamžite stal slávny psík, ktorého si zamilovali milióny ľudí po celom svete. Niet divu, vidno, že je Mishka veľmi vnímavá a jedinečná. Akoby rozumela úplne všetkému, čo jej pán hovorí a dokonca mu dokázala odpovedať. Na jej úžasnú reakciu sa môžete pozrieť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 29. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: