Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chorý Putin? Podľa lekára áno. Táto choroba sa už nedá vyliečiť

Putin
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Putin youtube.com
reklama:
reklama:

Vladimír Putin rozpútal vojnu na Ukrajine. Už nejaký čas sa veľa hovorí o jeho zdravotnom stave. Dr. Jacek Koprowicz z nemocnice Ministerstva vnútra a správy vo Varšave sa na túto tému zmienil v rozhovore pre Rádio ZET. Odborníci tvrdia, že Vladimir Putin je paranoidný človek s psychickými problémami.

„Je zjavne paranoidný. Je to človek, ktorý si vytvára vlastný obraz sveta, svoj obraz potenciálnych hrozieb. Toto je pre neho skutočné. Nie je to niečo, čo sa môže zdať umelé, vymyslené. Sám tomu verí” povedal lekár. Zdôraznil tiež, že v tomto prípade máme čo dočinenia s „krutou, patologicky deformovanou disociálnou osobnosťou“.

Zhodnotil tiež, že Putin neberie ohľad na nikoho a nič a že mu nezáleží na ľudskom živote. „To je človek, ktorý sa už ani nedá liečiť. Je to človek, ktorého možno iba izolovať,“ pokračoval.

Vladimír Putin „žije v tomto svojom vlastnom svete“ Žije vo svojom svete, všetko, čo sa okolo neho deje, si vykladá po svojom, pre všetko má svoje vysvetlenie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 21. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: