Čo mužom príde na ženách úplne odporné? Je to hlavne týchto 9 vecí

Zdieľať
muž a žena
muž a žena www.gettyimages.com

Dámy, oznámim vám nepríjemnú pravdu, umelé gélové nechty, nohavice s vysokým pásom aj šnúrkaté tangá muža úplne odpudzujú. Je to šok, že? Ale asi nie nadarmo sa hovorí, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše,  každému sa jednoducho páči niečo iné. A aká je tá krutá realita, čo všetko mužom príde totálne nechutné, a napriek tomu to veľa z nás stále nosí? Čo ďalšie ešte patrí medzi také prežitky?

Husté obočie

Upravené obočie je základ vášho vzhľadu. Dnešná doba si ale žiada nechutný, brežnevovský, čierny a veľmi strapatý porast podľa vzoru Cary Delevigne. Obočie by malo zvýrazňovať oči, ale keď vám do nich ten ker padá, ťažko ich niekto uvidí.

Tangá

Tangá sú kapitola sama pre seba,  pre ženy nie sú zas tak pohodlné a mužom vážne nepripadajú sexy. Len máloktorá žena nemá celulitídu a vlastní veľmi pevné pozadie. A paradoxne tie, ktoré tieto krivky nevlastnia, tangá najviac nosia.

Umelé nechty

Francúzska manikúra je ešte ok, najlepšie je však na prírodných nechtoch. Predlhé a prezdobené akrylové pazúry totiž akurát vyvolávajú otázky, ako si dotyčná „dáma“ utiera zadok.

Tetovanie nad zadkom

Motýľ nad zadkom je klasikou diskoték z deväťdesiatych rokov. Dnešné nositeľky už majú pekne zväčšené madlá lásky a z motýlikov sú Batmani. Muži radia navštíviť laser.

Príliš veľa make-upu

Tona make upu už je prežitok. Dnes letí nude style a centimetrová vrstva „omietky“ vyvoláva akurát smiech.

Voľné nohavice

Turecké nohavice sú hitom posledných niekoľkých rokov. Nechápeme prečo. A muži v tom majú jasno, nie je v nich vidieť zadok a dievčatá v nich sú ako vo vreciach. Veď medzi ten priestor ku kolenám by sa zmestil aj nejaký škriatok.

Na špúlenie zabudnite

Našpúlená pusa, káčer, kačací pysk. To a mnoho ďalších urážajúcich prízvisok vyjadruje jednu jedinú vec, našpúlenú hubu do foťáka. Nikomu sa to nepáči, tak to, prosím, už nerobte.

Žiadne prepudrovávanie

Dámy, nechoďte si počas schôdzky prepudrovávať nos na záchod, mužom to totiž nedôjde a po chvíľke vás podozrievajú, že tam vykonávate veľkú potrebu. A to je o dosť trápnejšie ako lesknúce sa čelo.

Vysoké nohavice

Nohavice s vysokým pásom nepristanú nikomu okrem slečien s dokonalými krivkami. Inak tieto nohavice všetkým robia obrie pozadie. A najlepšie podľa mužov vraj je, keď si k tomu ženy vezmú krátke tričko a pozerá im akurát na pupok.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom