Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo o vás dokáže prezradiť tvar vašej brady? Budete veľmi prekvapení

brada
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
brada youtube.com
reklama:
reklama:

Okrem toho, že tvar brady určuje líniu našej tváre, možno podľa odborníkov usudzovať aj na naše vnútorné kvality. Pozrime sa, aké vlastnosti naznačujú rôzne tvary čeľustí!

brada
bradayoutube.com

Štvorcová brada

Možno ju vidieť hore vľavo na obrázku. Kto má takú bradu, má hlboké city, je bystrý, ale väčšinu z toho vidí svojim tretím okom a srdcom. Pokiaľ je uprostred jemne zakrivenej brady malý rez, môže byť jednou z hlavných charakteristík zbabelosť alebo chamtivosť. Každý, kto má trochu špicatú bradu, je skutočne spoľahlivá postava.

Kto má uprostred brady malú jamku, je veľmi premýšľavý, cieľavedomý, vždy vie, čo chce, vonkajší svet ho nezaujíma, je vytrvalo na vlastnej ceste. Ľudia s plochou bradou sú väčšinou krehkí, ťažko sa otvárajú, nikdy presne neviete, čo sa im môže naháňať hlavou.

Malá, okrúhla brada

Naznačuje plachosť, ale prekvapený zovňajšok často maskuje benevolentnú osobnosť s veľkým srdcom. Ľudia s dlhou pretiahnutou bradou sú väčšinou arogantní, agresívni a pre sprosté slovo nejdú ďaleko.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: