Čo o vás prezradí tvar vašej nohy? Informácie, ktoré z nôh je možné získať, vás pravdepodobne poriadne prekvapia

Zdieľať
nohy
nohy youtube.com

O ľuďoch sa môžete dozvedieť mnoho vecí nielen z toho, ako sa obliekajú alebo reagujú na určité udalosti. Ako sa ukazuje, o tvare chodidiel sa tiež môžete dočítať pomerne dosť zaujímavých informácií. Tvar nôh ako otvorená kniha. Ľudská noha sa skladá z 26 kostí a 33 kĺbov. Pokiaľ vezmeme do úvahy dĺžku prstov, môžeme rozlíšiť 3 najčastejšie tvary nôh – egyptský, rímsky, grécky. Zaujímavé je, že odhaľujú osobnostné rysy svojich majiteľov. Ľudia s podobným tvarom chodidiel majú podobné charakterové vlastnosti. Identifikujte svoje nohy a zistite, čo o vás hovoria.

nohy
nohy youtube.com

Egyptská noha. Prvá zľava na obrázku

Taká noha je považovaná za dokonalú nohu. Palec je najdlhší a ďalšie prsty sú postupne kratšie a kratšie. Žiadny z nich nevychádza vpred mimo poradia, takže chodidlo vyzerá štíhle a pretiahnuté. Nájdeme ju u 50-70% ľudí. Držitelia egyptských nôh sú snílkovia a často majú výkyvy nálad. Sú to celkom tajnostkárski ľudia, ktorí majú veľa tajomstiev. Môžete nadobudnúť dojem, že sú necitliví a neprístupní, ale je to len škrupina, za ktorou sa skrývajú emocionálni a jemní ľudia. Na druhú stranu sa môžu správať chaoticky a nervózne.

Grécka noha. Druhá zľava

Na tejto nohe je druhý prst, zvaný Mortonov prst, najdlhší. Ostatné prsty majú podobnú dĺžku alebo majú ostrý uhol. Tento typ nohy sa vyskytuje u 20% populácie. V starovekom Grécku boli ľudia s predĺženým druhým prstom považovaní za inteligentných a pochádzali z aristokratických rodín. Títo ľudia sú aktívni, talentovaní, brilantní a zameraní na spoznávanie sveta. Majú tendenciu ovládať ostatných. Je pre nich ťažké sedieť na jednom mieste. Často sa dostávajú do stresu a nedokážu sa s tým celkom vyrovnať.

Rímska noha. Tretia zľava

Má ju iba 10 % populácie. Prvé tri prsty sú takmer rovnako dlhé, zatiaľ čo zvyšné prsty sú kratšie. Toto usporiadanie prstov spôsobuje, že noha vyzerá robustná a silná. Majitelia rímskych nôh sú ľudia, ktorí milujú cestovanie. Chcú objavovať a spoznávať svet. Niekedy sú dosť impulzívni, preto majú dobrodružné sklony a nevyhýbajú sa hádkam. Na druhú stranu im nerobí problémy vyjadrovať svoje emócie a tiež milujú byť medzi ľuďmi a spoznávať nových ľudí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom