Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo prezradí o vašom vzťahu spôsob, akým zatínate päsť? Má váš vzťah budúcnosť?

päsť
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
päsť youtube.com
reklama:
reklama:

Jednoduchý, rýchly a úplne presný. Presne taký bude tento test, do ktorého sa spoločne pustíme. Čoho sa vlastne týka?

Zadanie je vlastne úplne jednoduché. Vôbec nad ničím nepremýšľajte a hneď teraz stlačte svoju päsť. Zapamätajte si presne, ako vaša zatnutá päsť vyzerá a následne sa pozrite na obrázok nad týmto textom. Zapamätajte si číslo vášho štýlu zatínania päste a následne si podľa neho prečítajte, čo o vás spôsob, aký zatínate päsť, vypovedá.

päsť
päsťyoutube.com

Prvý spôsob

Ste veľmi citlivý človek, ktorý býva často veľmi neistý. Neviete, čo robiť, a tak riešenie a pomoc hľadáte často u priateľov a svojej rodiny. Ste veľmi zvedavý človek. Chcete, aby sa k vám každý správal s úctou a rešpektom. Vzťahy vám zrejme veľmi nevychádzajú, pretože ste často chladní a nedávate veľmi najavo svoje emócie a to aj napriek tomu, že normálne emotívny človek ste. V láske vám to ale jednoducho veľmi nejde.

Druhý spôsob

Ste človek inteligentný, kreatívny, očarujúci. Ste sebavedomý človek, kvôli čomu si veľa ľudí myslí, že ste namyslený. Pravda je však taká, že ste veľmi emotívny a citlivý človek. Ste človek, ktorý vo vzťahu vydrží a má vzťahy relatívne láskyplné. Robia vám však problém rozchody, pretože je pre vás naozaj ťažké uzavrieť niečo, čo sa už skončilo.

Tretí spôsob

Ste spoločenská osoba. Občas ale dokážete s ľuďmi poriadne manipulovať. Chcete jednoducho dosiahnuť všetko, čo si zaumienite. Nesplnený cieľ alebo sen? To pre vás neexistuje! Ľuďom odpúšťať viete, ale rozhodne nie ste človek, ktorý by odpustil komukoľvek. Ste extrovertnej povahy, ale čo sa týka vzťahov, radšej ste so svojou polovičkou v súkromí, najlepšie doma.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: