Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo sú to za ľudia? Ako mohol niekto dopustiť, aby poník takto trpel?

Pony.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com

Zvieratá si nezaslúžia skončiť takto. Ľudia by si mali uvedomiť, že to nie sú hračky, ktoré neskôr vyhodia!

Koníky sú nádherné zvieratá. Tie, ako aj každé iné živé stvorenie potrebujú opateru a lásku. A ak si to niekto neuvedomí, potom to môže mať katastrofálne následky. Tento malý poník mal šťastie v nešťastí, že ho vôbec našli, inak nechceme ani myslieť na to, ako by to skončilo.

13501638_10154192941757570_4138085662744876950_n.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Tento malý čierno-biely poník menom Buggy bol náhodne nájdený ženou, ktorá už z diaľky videla, v akom je stave. Okamžite kontaktovala veterinárnu kliniku a tiež organizáciu, ktorá sa stará o kone s názvom „World Horse Welfare„. Jeho stav bol kritický, červy mu doslova rozožierali kožu.

Ponyy.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Ak by tohto poníka našli o jeden, či dva dni neskôr, zrejme by už nežil. Mal šťastie v nešťastí, že sa nakoniec dostal do dobrých rúk, kde sa oňho postarajú. Buggy sa dobre zotavuje a konečne je v bezpečí.

Whw.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Nie je známe, kto je vinníkom toho, do akého stavu sa dostal tento poník, no dobrá správa je, že už je v dobrých rukách.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 30. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,