Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cudzí pes sa chodil vyspať do ich domu. Jedného dňa prišiel s lístkom, na ktorom bolo napísané toto

retriever
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
retriever www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Predstavte si, že žijete v rodinnom dome a neustále k vám chodí pes, ktorého ste nikdy v živote nevideli. Príde k vám, je veľmi dobrý a priateľský. Ľahne si do predsiene vášho domu a zaspí. A takto sa to opakuje stále dookola. Vy vôbec nemáte tušenie, čí ten pes je, ale keďže je dobrý, nijako vám to nevadí. Neskôr vás ale samozrejme začne zaujímať, odkiaľ k vám tento pes chodí. Niečo podobné sa stalo istej rodine.

Jedna žena mala túto skúsenosť so psom rasy zlatý retriever. Ten k nej chodil každý deň, aby si oddýchol. Rozhodne jej to nevadilo, dokonca ho neskôr začala mať rada. Konieckoncov, bol to veľmi dobrý a prítulný pes. Každý deň prichádzal na jej dvor a ona ho pohladila a začala na neho hovoriť. Potom ju nasledoval do domu a ľahol si do rohu na spánok. Táto rutina trvala niekoľko týždňov.

Žena na to začala byť trochu zvedavá. Pretože pes mal na sebe obojok a vyzeralo to, že dostáva jedlo a je oň dobre postarané, nechápala, prečo chodí k nej domov. Rozhodne nebol opustený, tak prečo by cudzí pes navštevoval jej dom? Po niekoľkých týždňoch sa žena rozhodla pridať poznámku na jeho obojok. Myslela si, že by mohla zistiť, čo sa deje.

Napísala: „Chcela by som vedieť, kto je majiteľom tohto nádherného milého psa a chodí ku mne takmer každé popoludnie spať.“ Druhý deň, keď sa pes vrátil, bol na jeho obojku pripevnený nový odkaz: „Býva v domove so 6 deťmi, dvoma z nich je do 3 rokov. Chodí k vám, aby si odpočinul. Môžem s ním zajtra prísť?“ Úžasný príbeh! Aj psy potrebujú spať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. júla 2022
reklama:
reklama:
reklama: