Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cudzinec spadol na koľajnice metra. Ľudia museli rýchlo konať!

Metro.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Človeku sa môže stať, že aj kvôli malej chybičke alebo nepozornosti sa dostane do problému. V tomto prípade išlo o život.

Toto je najhoršia nočná mora človeka, ktorý pravidelne cestuje metrom. Pád na koľajnice. Stáva sa to častejšie, než mnohí predpokladajú. V tom lepšom prípade sa môžete stať svedkom, ale na tieto desivé skúsenosti určite nezabudnete. V tomto prípade neznámy muž spadol na koľajnice metra na stanici City Hall v New Yorku. Mal obrovské šťastie, že tam práve nebol sám.

Muž, ktorý spadol na koľajnice metra mal obrovské šťastie, že tam práve nebol sám.

Metro1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ľudia neváhali ani sekundu a traja muži sa hneď k nemu prikrčili, prezerali ho, či má zranenie a zisťovali, či je vôbec pri vedomí. Potom zapojili svoju rýchlosť a všetky sily a zdvihli muža na bezpečné miesto. Bolo desivé sa len prizerať, nie to ešte byť účastníkom tejto záchrannej akcie. Išlo totiž o sekundy.

Traja muži rýchlo cudzinca vytiahli na bezpečné miesto a za pomoci ostatných vyskočili z priestoru koľajníc aj oni.

Metro2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ľudský život bol zachránený vďaka rýchlemu mysleniu troch cudzincov, nehovoriac o zástupe dochádzajúcich ľudí, ktorí rovnako túžili podať pomocnú ruku. Našťastie všetko dobre dopadlo. Video zachytáva ešte jeden úžasný okamih a to ten, keď jeden zo záchranárov drží pevne mužovu ruku v znamení solidarity a bezpečnosti.

Záchranná akcia, v ktorej išlo o sekundy!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 15. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: