Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dajte svoje dlane k sebe. Čo o vás prezradí pozícia čiar na vašich rukách? Výsledky sú ohromujúce

dlane
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dlane youtube.com
reklama:
reklama:

Spojte ruky a sústreďte sa na čiary, ktoré na nich vidíte. Musia byť rovnomerne umiestnené, aby bolo možné posúdiť, či sú podobne spojené na ľavej a pravej ruke, alebo či je jedna z nich vyššie alebo nižšie.

dlane
dlaneyoutube.com

Čiary sú rovnaké

Pokiaľ sa obe čiary na rukách spoja, ste vyrovnaný človek. Nie ste plný žiadnych vnútorných konfliktov. Veríte v jednoduché pravidlá. Dobro vždy víťazí a láska prekoná všetky prekážky. Nemučíte sa tým čo sa nestalo a neriešite neexistujúce problémy. Prijímate to, čo má byť, s vedomím, že sa všetko na dobré obráti a bude to opäť v poriadku. Vaša viera v to je vždy pevná. To, čomu veríš a ako sa rozhodneš, ti zostane navždy. Bez ohľadu na to, či sa venujete rodine, kariére alebo rozvíjate duchovno, venujete sa predovšetkým svojim vášniam, vyberáte si to, čo v danej chvíli, v danej etape života potrebujete.

Pravá čiara je vyššia ako ľavá

Vo svojom živote sa môžete cítiť nevyvážene. Čím viac je línia pravej ruky vyššia, tým je táto rovnováha menšia. Pravá čiara, ktorá je umiestnená vyššie znamená, že na vrchole je sféra života, v ktorej sa rodina a domov stávajú prioritami. To je pre vás natoľko dôležité, že ostatné záležitosti môžu byť mierne zanedbávané. Napriek tomu, že môžete cítiť potrebu väčšej slobody, osobného rastu alebo úspechu v práci, rodinné záležitosti budú pre vás vždy najdôležitejšie a aj keď pociťujete nedostatky v iných sférach, nájdete útechu v tom, čo je pre vás v živote najdôležitejšie, na rodinných hodnotách. Pokiaľ sú čiary ďaleko od seba, bude to pre vás ťažké.

Čiara na ľavej ruke je vyššia ako čiara na pravej

Takéto usporiadanie znamená nerovnováhu v rôznych sférach života. Každý človek sa o balans vo svojom živote podvedome snaží a keď ho nedosiahne, cíti sa nespokojný a nenaplnený. Ľudia s takto umiestnenými čiarami na rukách zažívajú disharmóniu a preto hľadajú cestu, o ktorej si myslia, že im poskytne všetko, čo potrebujú. Tvrdo pracujú na snoch a úspechoch, pretože tie im majú vytvoriť pocit naplnenia. Dosahujú úspechy, kariérny rast, zarábajú slušné peniaze. Práca sa stáva prioritou. V konečnom dôsledku sa však namiesto uspokojenia stáva zdrojom frustrácie, pretože kariéra neposkytuje naplnenie v každej oblasti života. Musí na to pamätať a starať sa o iné hodnoty, ako sú šťastie doma, rodina, priatelia, duchovné či iné potreby, ktorých môžu pociťovať nedostatok a ktoré neuspokoja žiadny veľkolepý úspech v práci.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 16. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: