Ďalšia modelka herečkou! Krásna Simona Krainová zarezáva pred filmovými kamerami!

Zdieľať
simona krainova

V dnešnej dobe sa takmer každá druhá modelka snaží preniknúť aj do filmového priemyslu. Nedávno sme ti priniesli článok o Britke Care Delevingne, ktorá natáča jeden film za druhým. O podobný úspech sa zrejme snaží aj jedna z najkrajších českých modeliek, Simona Krainová.

Česká kráska si najnovšie zahrá vo filme Petra Nikolaeva Vybíjená. Snímka, ktorá sa natáča podľa knihy Michala Viewegha, by mala mať premiéru už budúci rok. Po boku Simony sa vo filme objavia aj obľúbení českí zabávači Michal Suchánek a Richard Genzer.

simona krainova1

O priebehu natáčania nezabúda modelka aj pravidelne informovať svojich fanúšikov na facebookovom a aj instagramovom profile. A tak si jej verní obdivovatelia môžu čakanie na film skrátiť aspoň pohľadom na fotky zo zákulisia.

Vybíjená však nebude Simoniným filmovým debutom. Modelka si už zahrala vo všetkých troch častiach filmu Byl jednou jeden polda, Kamarád do deště 2 a objavila sa aj v seriáloch Dokonalý svet či Rodinná pouta.

simona krainova 2

Okrem natáčania sa stíha venovať aj iným pracovným povinnostiam.Pred pár dňami odštartovala kolo kastingov, kde hľadá nové mladé modelky do súťaže CzechoslovakTopmodel 2014.

Nezabúda však ani na svoje prvotné povolanie modelky. Najnovšie sa objavila v kampani českej návrhárky Katarine Geislerovej. Zdá sa teda, že o pracovné ponuky nemá modelka ani po viac ako dvadsiatich rokoch v tejto brandži núdzu.

Si fanúšikom českých filmov? Myslíš si, že z modeliek môžu byť seriózne herečky?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom