Ďalšia žena, ktorá by sa rada stala bábikou Barbie. Jej vzhľad teraz všetkých desí

Zdieľať
Barbie
Barbie youtube.com

Andrea Ivanova je 24 ročné dievča, ktoré vždy chcelo byť bábikou Barbie. Mladá žena urobila všetko pre to, aby sa jej sen stal skutočnosťou. Ako sama priznáva, k vytúženému vzhľadu ju čaká ešte mnoho krokov. Užívatelia internetu si pri pohľade na jej fotografie udivene pretierajú oči.

Mnohí neveria, že mohla svoje telo toľko upraviť. „Živá bábika Barbie“ Andrea Ivanova žije v Sofii v Bulharsku. Žena verí, že sa síce pýši najväčšími perami na svete, ale bolo by lepšie, keby boli ešte väčšie. Každý rok míňa 24 ročná žena obrovské peniaze za plastické operácie a zákroky. Zväčšila si prsia o štyri veľkosti, ale sníva o veľkosti E. Nedokáže si predstaviť, že by svoj cieľ nemohla dosiahnuť.

„Rozhodla som sa zväčšiť prsia, pretože verím, že bujné prsia sú ženskejšie a krajšie. Ešte chcem spomenúť, že časom podstúpim ďalšiu operáciu, aby sa moje prsia ešte zväčšili,“ vysvetlila v rozhovore pre Daily Star a dodala, že pri prvej operácii nebolo možné urobiť všetko. „V mojej krajine sú veľké pery módne a dievčatá, ktoré ich majú, sa stávajú slávnymi,“ vysvetlila Andrea Ivanová.

Žena si v roku 2018 začala plniť svoj sen stať sa „živou bábikou Barbie“. Ošetrenie a plastické operácie ju zatiaľ stáli takmer 5 miliónov korún. 24 ročné dievča sa nezaujíma o to, čo si o nej myslia ostatní. Nová verzia sa jej páči a to je pre ňu najdôležitejšie. Bohužiaľ lekári začali bulharskej hviezde odmietať akékoľvek ďalšie operácie. Odborníci sa domnievajú, že by mohlo dôjsť k vážnym komplikáciám, nie je vylúčené ani to, že by Andrea na následky jedného z nich zomrela. Dvadsaťštyriročná žena ale nechce nikoho počúvať a chce si urobiť kompletnú plastiku tváre.

Barbie
Barbie youtube.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom