Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dávajte si pozor, pretože toto sa môže stať na čerpacej stanici aj vám.

Auto 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Zlodeji na náš číhajú aj na miestach, na ktorých by sme to ani nečakali. Napríklad počas tankovania! 

Väčšina z nás si myslí, že si je dobre vedomá toho, čo sa okolo nich deje, no je to takmer nemožné, aby boli celý čas ostražití na 100 percent. A práve tieto momenty, kedy na chvíľu zabudneme na ostražitosť, môže využiť niekto iný. Presne tak, ako to bolo v tomto prípade.

https://www.youtube.com/watch?v=MJBkDINnqhY
www.youtube.com

Trvalo to len pár sekúnd a žena prišla o svoju kabelku. Prišla natankovať na čerpaciu stanicu a nedávala si pozor, pretože ani vo sne nerátala s tým, ako to môže skončiť. Zatiaľ čo pristavila svoje auto, vystúpila si z neho a zahľadela sa na stojan, auto nezamkla a zlodej z vedľajšieho auta mal voľnú cestu k svojmu úlovku. Žena celý čas nemala ani poňatia, že ju niekto okradol.

https://www.youtube.com/watch?v=MJBkDINnqhY
www.youtube.com

Auto, ktoré zastavilo vedľa nej, jej nebolo vôbec podozrivé, veď každú chvíľu tam niekto stojí. No práve títo zlodeji si ju vyhliadli a ukradli jej kabelku, bez toho, aby si to vôbec všimla. Našťastie celý incident zachytila bezpečnostná kamera a polícia už bola oboznámená s touto krádežou. Pokúšajú sa páchateľa vypátrať.

Ak ste sami v aute, radšej si aj na čerpacej stanici auto zamykajte, predídete tak zbytočným nepríjemnostiam. Je smutné, že existujú takíto nevychovaní zlodeji, ktorí sa nezastavia pred ničím, ale ľudia si musia uvedomiť, že treba byť obozretní v každej situácii. Žena môže byť rada, že to skončilo „len“ krádežou a nikomu sa nič nestalo.

Toto sa môže stať hocikomu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: