Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dcéra sa vydala za vlastnú matku, to však nie je všetko. Zvrátené tajomstvo staršej ženy

Matka s dcérou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Matka s dcérou Foto: www.goodhousekeeping.com
reklama:
reklama:

Žena z amerického štátu Oklahoma, ktorá sa vydala za svoju biologickú matku tak prezradila ďalšie desivé tajomstvo. Ako môže byť niekto tak zvrátený? Z tohto vám príde zle …

Žena sa  tiež pred súdom priznala k spáchaniu trestného činu incestu.

Na základe dohody o vine a treste vymeral okresný súd v meste Duncan 26-ročnej Misty Spannovej trest v podobe desiatich rokov ochranného dohľadu. Jej matka Patricia Spannová sa k spáchaniu incestu nepriznala.

Podľa prokuratúry sa matka s dcérou vzali v roku 2016, pričom zo súdneho spisu vyplýva, že manželstvo bolo v októbri na žiadosť Misty Spannovej vyhlásené za neplatné. V žiadosti o rozvod uviedla, že jej manželstvo s matkou bol uzavretý na základe podvodu a je nezákonné.

Patricia Spannová uviedla, že podľa nej je manželstvo právne v poriadku, pretože v prípade dcéry a dvoch synov bola dávno zbavená rodičovských práv a jej meno nie je uvedené ani na ich rodných listoch. Podľa prokuratúry sa Patricia Spannová v minulosti vydala aj za jedného zo svojich synov. Ich manželstvo bolo zrušené v roku 2010.

ZDROJ

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 21. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: