Dcéra slávnej speváčky je obvinená z PROSTITÚCIE, mala už viaceré opletačky so zákonom

Zdieľať
Wynonna Jud
Foto: Wikipedia

Jej dcéra Grace má dvojročnú dcérku. 

Slávna country speváčka Wynonna Judd prežíva v súkromí veľké trápenie. Dôvodom je jej 27-ročná dcéra Grace Kelley, ktorá spôsobila svojej matke na čele už nejednu vrásku.

Grace podľa najnovších správ obvinili v americkom štáte Alabama z prostitúcie. Držala na rušnej diaľnici transparent „Jazda za jazdu“, pričom si odhaľovala hrudník a iné intímne časti tela.

Mladá žena sa nevhodne správala taktiež k policajtom, ktorí k nej boli privolaní. Tí ju na mieste zatkli a ostáva vo väzení s kauciou 2-tisíc dolárov.

Grace mala už v minulosti opletačky so zákonom. V roku 2016 ju zatkli za držanie pervitínu. Neskôr bola odsúdená na 8 rokov väzenia z dôvodu, že opustila program, ktorý jej nariadil súd.

Country speváčka verejne hovorila o právnych problémoch svojej dcéry. Z Wynonny sa stala aktivistka za reformu trestného súdnictva a po tom, čo bola jej dcéra poslaná späť do väzenia, sa v roku 2019 stretla s predstaviteľmi v Bielom dome a diskutovali o reforme trestného súdnictva a spôsoboch, ako zlepšovať programy väzňov.

V roku 2022 sa Grace narodila dcéra. Wynonna je rozhodnutá postarať sa o svoju dvojročnú vnučku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom