Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Demi Lovato si opäť zmenila rod

Demi Lovato
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Demi Lovato www.facebook.com..
reklama:
reklama:

Demi Lovato, si prešla odvykačkou od ťažkých drog ale prešla aj zmenou rodovej identity. Pred časom priznala, že je nebinárna. To znamená že sa už viac necíti ako žena, no ani ako muž. Jednoducho povedala, že je bezpohlavná a preto by ju mali ľudia oslovovať už len ONI.

No Demi zmenila názor, možno začala byť tolerantnejšia voči ostatným ľuďom, ktorí si nedokázali zvyknúť ju oslovovať Oni. Upravila svoje informácie na profile, a je zrejmé, že keď ju oslovujú ženskom rode, jej nevadí. Ale ešte stále sa nepovažuje za ženu. Ostáva stále pritom, že je nebinárna. Používa nielen oslovenie „oni“, ale už aj „ona“.

Lovato predala v USA viac ako 24 miliónov nahrávok a získala tiež množstvo ocenení, vrátane MTV Video Music Award, 14  Teen Choice Award, Peoples Choice Award, do Guinnessovho svetového rekordu bola zahrnutá v zozname Time 100 v roku 2017.

V roku 2021 Lovato odhalila, že ako 15 ročná bola znásilnená, počas natáčania pre Disney Channel. Bol to jej herecký kolega, a musela sa sním aj tak stretávať. Prispelo to k jej bulímii a sebapoškodzovaniu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 16. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: