Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desiatky zvedavcov na diaľnici? Omyl, takto všetci bojovali o život rodiny, ktorá mala nehodu.

Aiuto.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Desiatkam cudzích ľudí nebol ľahostajný osud tejto rodiny, ktorá mala na diaľnici nehodu!

Neustále sa stávajú na cestách nehody, niekedy z nepozornosti, inokedy z nezodpovednosti vodičov. Ale stáva sa aj to, že za to proste človek nemôže a auto jednoducho zlyhá. Bol to prípad aj tejto rodinky. Jedna mamička riadila jej SUV po diaľnici, keď jej zrazu praskla pneumatika. To spôsobilo, že auto narazilo do zvodidiel a prevrátilo sa na kapotu.

Zena 13.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V aute boli okrem ženy aj dve neplnoleté deti. Ostatní vodiči na ceste, ktorí boli svedkom nehody, zastavili, aby sa ubezpečili, že nikto z posádky nebol zranený. Čo neušlo ich pozornosti, bola malá paža trčiaca spod auta. Okamžite desiatky ľudí spojili svoje sily a spolu nadvihli auto, aby zachránili dieťa.

Nehoda.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ani sekundu nikto z nich neváhal a zapojil sa do záchrannej akcie. Len vďaka nim všetci z auta vyviazli živí. Jeden zo svedkov musel tento úžasný čin zachytiť a zverejniť, pretože si všetci z nich zaslúžia obdiv za statočnosť a ľudskosť.

Záchranná akcia na diaľnici!

https://www.youtube.com/watch?v=OAGAeQffUdk

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 30. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: