Deti slávnych rodičov, ktoré sa narodili v roku 2017

Zdieľať
Befunky collage 3 9.jpg
www.instagram.com

Rok 2017 bol pre tieto známe osobnosti úspešným nielen v ich kariére, ale aj v rámci ich súkromného života. Aj tieto dvojice sa stali minulý rok rodičmi. Pozreli sme sa na tie deti, ktorým rodičia zabezpečili slávu už od narodenia.

Mellisa Rauch a Winston Beigel

Jedna z hlavných predstaviteliek úspešného seriálu Teória Veľkého tresku, Mellisa Rauch, sa stala prvýkrát matkou práve minulý rok. Dcérke dala spolu s manželom meno Sadie.

Mark Zuckerberg a Priscilia Chan

Zuckerberg je známy predovšetkým ako zakladateľ jednej z najúspešnejších sociálnych sietí na svete, Facebooku. Okrem úspechov v práci, sa stal minulý rok už druhýkrát otcom, opäť sa mu narodila dcéra, ktorej dal spoločne s manželkou meno August.

Cristiano Ronaldo s manželkou

Jeden z najúspešnejších futbalistov sveta sa stala minulý rok otcom dvojičiek a jeho fotografia so svojimi čerstvo narodenými dcérami patrí do prvej päťky tých najlajkovanejších fotografií na sociálnej sieti Instagram za rok 2017.

George a Amal Clooney

Táto dvojica sa stala minulý rok po prvýkrát rodičmi, a hneď krásnych dvojičiek. Narodili sa im dievčatko Ella a chlapec Alexander.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom