Dievčatko sa prebudilo s poškriabanou tvárou. Keď sa pozreli na záznam z kamery, takmer to s nimi seklo

Zdieľať
dievčatko
dievčatko youtube.com

Jedného dňa sa dieťa prebudilo s poškriabanou tvárou. Rodičia netušili, čo sa deje, a tak sa rozhodli, že skontrolujú záznam z kamery To, čo videli, ich zrazilo z nôh. Vedľa detskej postieľky sa objavil „prízračný muž“. Je ťažké uveriť, že sa to skutočne stalo. Heather Brough z Michiganu v Spojených štátoch si všimla, že jej dieťa má poškriabanú tvár. Nevedela, ako je to možné, a nedokázala nájsť žiadnu racionálnu príčinu škrabancov. Spoločne so svojim snúbencom, 30-ročným Joshom Higginsom, sa rozhodli skontrolovať detskú webkameru.

„Pohľad na Lilyinu poškriabanú tvár bol zvláštny a desivý. Neexistovalo žiadne vysvetlenie, ako sa to stalo. Stalo sa to počas 20 minút,“ vysvetľuje matka dieťaťa. Na videu môžeme vidieť tieň, najskôr muža prechádzajúceho okolo dievčiny postele. Keď pár videl, čo kamery zaznamenali, rozhodol sa, že je čas odsťahovať sa. Sú si istí, že v ich dome straší. Nevesta a ženích sa dokonca rozhodli využiť služby paranormálnych vyšetrovateľov.

Potvrdili, že dom vykazoval „paranormálnu aktivitu“. Matka Josha Hagginsa, ktorá je súčasnou majiteľkou domu, uviedla, že predchádzajúca majiteľka, staršia žena, tu dlho ležala so zlomeninou. Nakoniec ju našli mŕtvu pri schodoch, z ktorých pravdepodobne spadla. So staršou ženou v dome býval jej brat trpiaci schizofréniou. Po jej smrti tam nejaký čas zostal. Pár má podozrenie, že jeho duch straší v izbe malej Lily.

„Je to duch, neviem, aké má úmysly, ale v tejto chvíli sa stáva fyzicky škodlivým. To nás prinútilo odísť čo najskôr. Utečieme odtiaľto čo najskôr,“ dodáva. Okrem škrabancov na tvári bol počuť aj krik, dupanie a smiech. „Boli doby, kedy sme sa s mojím snúbencom ráno prebudili a počuli nahnevaný mužský hlas,“ hovorí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom