Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Diváci neverili vlastným ušiam. Keď dievča otvorilo ústa, všetci zostali v tichom údive

dievča
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dievča youtube.com
reklama:
reklama:

Na svete je mnoho talentovaných ľudí. Po mnohých rokoch programov ako „Idol“ a „Got Talent“ si však možno myslíte, že sme už objavili všetky hviezdy. Medzitým nás zakaždým niekto vyviedol z omylu a musíme priznať, že nie všetci talentovaní ľudia mali možnosť predstaviť, čo dokážu, širšiemu publiku. Keď sme o Anne Christine počuli prvýkrát, okamžite nás jej osoba zaujala. Táto mladá vychádzajúca hviezda bola na internete široko chválená a popisovaná ako výnimočný umelec, ktorého vystúpenie si jednoducho nemožno nechať ujsť.

Ako je možné, že taký prekvapivý hlas patrí tak mladému dievčaťu? V našom svete žijú miliardy ľudí. Každý deň chodia tisíce, milióny, miliardy ľudí do práce a do školy, robia svoje každodenné práce a odpočívajú doma, kým príde čas na ďalší deň. Je ľahké uviaznuť v nekonečnej každodennej rutine. Rovnako tak žiť deň za dňom, kým nezostarneme. Je to samozrejme súčasť nášho života, ale niektorí z nás sú povolaní k niečomu úplne inému. Je to, ako by sa narodili so zvláštnym talentom, o ktorý sa musí starať a zdieľať ho so zvyškom sveta. Ľudia, ktorých možno nazvať ikonami, majú okolo seba túto jedinečnú auru.

Keď sme sa dopočuli o Anne Christine, okamžite v nás prebudila zvedavosť. Toto 10 ročné dievča od prvého okamihu ukázalo, že je jedinečné vo všetkých smeroch. Prihlásila sa v roku 2013 do amerického „Got Talent“. Všetkých oslnila svojim hlbokým a vyzretým hlasom v piesni „House of the Rising Sun“. Aj keď sa cítila nervózna a triasla sa nervy, zdvihla hlavu a spievala, ako by to pre ňu znamenalo všetko.

Akonáhle začala spievať, boli sme, rovnako ako diváci a porota, totálne očarení. Anna Christine spievala ako žiadne iné 10 ročné dievča. Po pár sekundách mi po celom tele naskočila husia koža. Dievča týmto vystúpením dalo piesni novú hĺbku a dušu. Anna Christine ohromuje celé publikum zhromaždené v štúdiu svojim úžasným talentom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 16. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: