Diváci neverili vlastným ušiam. Keď dievča otvorilo ústa, všetci zostali v tichom údive

Zdieľať
dievča
dievča youtube.com

Na svete je mnoho talentovaných ľudí. Po mnohých rokoch programov ako „Idol“ a „Got Talent“ si však možno myslíte, že sme už objavili všetky hviezdy. Medzitým nás zakaždým niekto vyviedol z omylu a musíme priznať, že nie všetci talentovaní ľudia mali možnosť predstaviť, čo dokážu, širšiemu publiku. Keď sme o Anne Christine počuli prvýkrát, okamžite nás jej osoba zaujala. Táto mladá vychádzajúca hviezda bola na internete široko chválená a popisovaná ako výnimočný umelec, ktorého vystúpenie si jednoducho nemožno nechať ujsť.

Ako je možné, že taký prekvapivý hlas patrí tak mladému dievčaťu? V našom svete žijú miliardy ľudí. Každý deň chodia tisíce, milióny, miliardy ľudí do práce a do školy, robia svoje každodenné práce a odpočívajú doma, kým príde čas na ďalší deň. Je ľahké uviaznuť v nekonečnej každodennej rutine. Rovnako tak žiť deň za dňom, kým nezostarneme. Je to samozrejme súčasť nášho života, ale niektorí z nás sú povolaní k niečomu úplne inému. Je to, ako by sa narodili so zvláštnym talentom, o ktorý sa musí starať a zdieľať ho so zvyškom sveta. Ľudia, ktorých možno nazvať ikonami, majú okolo seba túto jedinečnú auru.

Keď sme sa dopočuli o Anne Christine, okamžite v nás prebudila zvedavosť. Toto 10 ročné dievča od prvého okamihu ukázalo, že je jedinečné vo všetkých smeroch. Prihlásila sa v roku 2013 do amerického „Got Talent“. Všetkých oslnila svojim hlbokým a vyzretým hlasom v piesni „House of the Rising Sun“. Aj keď sa cítila nervózna a triasla sa nervy, zdvihla hlavu a spievala, ako by to pre ňu znamenalo všetko.

Akonáhle začala spievať, boli sme, rovnako ako diváci a porota, totálne očarení. Anna Christine spievala ako žiadne iné 10 ročné dievča. Po pár sekundách mi po celom tele naskočila husia koža. Dievča týmto vystúpením dalo piesni novú hĺbku a dušu. Anna Christine ohromuje celé publikum zhromaždené v štúdiu svojim úžasným talentom.

" Please Share!">

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom