Dnes nás už nič neprekvapí! Erika Judínyová zo Smotánky a Števo Skrúcaný sa vzali!

Zdieľať
skrucany judinyova
SITA

Dvojica, ktorá sa zasnúbila v auguste 2013, sa zosobášila vo štvrtok v Bratislave.

Slovenský herec a moderátor Štefan Skrúcaný a moderátorka Erika Judínyová sa zosobášili. Dvojica si povedala „áno“ vo štvrtok 9. apríla v Bratislave. Neveste svedčila lekárka Alexandra Novotná, ženíchovi zas dlhoročný priateľ. Podľa nemenovaného zdroja z okolia manželov mala dvojica civilný obrad, ktorý držali v tajnosti. „Erika to tajila z dôvodu, že chcela, aby všetko prebehlo bez medializácie,“ uviedol pre portál Topky.sk zdroj z moderátorkinho okolia. Radostnú novinku potvrdil aj 55-ročný herec.

MÓDA: Bratislavské módne dni 2011
Moderátorka Erika Judínyová poèas 6. roèníka Bratislavských módnych dní. Bratislavské módne dni otvorili finalistky projektu Nové tváre módnej scény 2011 so svojimi kolekciami na tému Káva. Bratislava, 24. október 2011. Foto: SITA/Diana Èernáková

„Je to pravda, vzali sme sa,“ povedal pre Topky.sk. Štyridsaťštyriročná nevesta si ponechá svoje priezvisko. „Zostávam pri svojom dievčenskom,“ prezradila pre spomínaný portál.

Markiza-debata o STV
Štefan Skrúcaný a Milan Markoviè v diskusii o vedení STV, ktorú vysielala TV Markíza 05.06.2005. (foto: SITA/Peter Hudec)

Dvojica sa zasnúbila predvlani v auguste. Pre Judínyovú, ktorá je známa napríklad z relácie Smotánka, je to prvé manželstvo. Skrúcaný bol ženatý s Darinou Wolfovou, s ktorou má dcéru Lindu. Neskôr si vzal Zuzanu Tlučkovú. Z ich vzťahu vzišli synovia Lukáš a Tomáš.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom