Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Do SuperStar sa prekvapivo vracia obľúbený moderátor! Kto to je?!

UNICEF: Nový vyslanec Pyco
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Nový vyslanec dobrej vôle UNICEF na Slovensku - Martin Pyco Rausch poèas tlaèovej besedy UNICEF pri príležitosti jeho predstavenia. Bratislava, 21. júl 2011. Foto: SITA/Nina Bednáriková
reklama:
reklama:

Spevácka súťaž SuperStar sa vracia k overeným tváram. Dnes tvorcovia prezradili meno staro-nového moderátora, ktorého oprávnene nazvali „prvou ligou“. Vybrali naozaj dobre! 

S novou SuperStar to nakoniec vôbec nebude také zlé. Televízia Markíza dnes zverejnila svoj prvý triumf – na miesto moderátora sa vracia Martin „Pyco“ Rausch„Superstar je šou, s ktorou som na „veľkom pódiu“ v televízii začínal, a mám ju rád. Veľmi si vážim všetky príležitosti, ktoré som odvtedy dostal a ľudí, s ktorými som mohol pracovať. Vďaka nim môžem robiť to, čo mám rád, a moderovanie medzi tieto aktivity určite patrí,“ vyjadril sa obľúbený moderátor.

UNICEF: Nový vyslanec Pyco
SITA/AP

Sme zvedaví, aká „hezká holka“ mu bude robiť ako spolumoderátorka spoločnosť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 10. marca 2015Zdroj superstar2015.sk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: