Domy hrôzy, ktoré museli byť zbúrané, kvôli desivým príbehom

Zdieľať
dom

Pokiaľ máte radi horory, tak toto je niečo pre vás. Niektoré domy vo vašom meste sú možno plné hrôzy a pritom by ste si to o nich nikdy nemysleli. Rovnako je to aj s ľuďmi, konkrétne sériovými vrahmi. Sérioví vrahovia často pôsobia ako milí, dobrí a ochotní ľudia, do ktorých by ste nikdy nič zlé nepovedali, nieto vraždu.

Čo sa deje s týmito domami?

Občas sú ako atrakcie pre turistov. Niekedy to ale zájde tak ďaleko, že tam musí byť vstup zakázaný. Každý sériový vrah mal svoj domov, svoje zázemie, svoj dom či byt, v ktorom býval a niekedy bohužiaľ aj vraždil. My sa dnes spoločne pozrieme na tie najdesivejšie domy, ktoré boli tak desivé, že museli byť zrovnané so zemou.

Apartmán Jeffreyho Dahmera

Jeden z najznámejších sériových vrahov na svete. Jeho byt sa nachádzal na ulici North 25th Street Street v Milwaukee  v štáte Wisconsin. Dahmer získal prezývku „Milwaukee Cannibal“ potom, čo behom 13 rokov zabil vo svojom byte viac než 17 mladých chlapcov. Keď na neho polícia prišla, okamžite spravili prehliadku bytu. Všade boli lebky jeho obetí, v mraziaku sa našli kúsky ľudského mäsa a vnútornosti. Budova v ktorej býval bola v roku 1992 zbúraná.

Dom Freda Westa

Fred West so svojou manželkou patril medzi najväčších sériových vrahov. Žili na ulici Cromwell 25 v Gloucester City v Anglicku a to čo sa stalo za zavretými dverami, bolo ozaj nechutné. Tento pár zabil viac ako 10 mladých žien. Všetky telá boli pochované u nich na pozemku. Niet divu, že ich dom bol následne zničený, avšak hrôzostrašná história pozemku, na ktorom ich dom stál, je viac než známa.

Dom Ariela Castra

Tento muž uniesol v roku 2002 tri dievčatá vo veku 14,16 a 20 rokov. Následne ich držal v zajatí vo svojom dome V Clevelande v Ohiu. Ariel dievčatá neustále znásilňoval a to po dobu 11 rokov. Jedna z dievčat mu dokonca porodila dcéru, do malého nafukovacieho bazéniku. Dievčatá boli uväznené do roku 2013. V ten rok sa jednej z dievčat podarilo ujsť a zavolať pomoc. Dom tohto muža bol v ten rok zrovnaný so zemou. Ariel sa obesil po 20 dňoch vo väzení.

Dom rodiny Benderových

Táto nemeckí rodina sa skladala zo štyroch členov, manžel, manželka a dve deti. Postavili si útulný hostinec, v ktorom ubytovávali najrôznejších ľudí. Dokonca ponúkali zadarmo ubytovanie tulákom a bezdomovcom. Benderova rodina zabila niekoľko ľudí a ozaj brutálnym spôsobom. Skôr, než na nich prišli, utiekli. V roku 1910 vraj celú rodinu brutálne zavraždili dvaja muži a následne ich telá hodili do studne.

Doma Johna Christieho

Jeho dom sa nachádzal v Londýne. V roku 1978 bol však jeho dom zničený, aby spomienky na nechutné činy, ktoré sa v jeho dome odohrali, boli navždy zničené. John Christie bol sériový vrah, ktorý zabíjal svoje obete v dome a následne ich ich aj tam pochovával. Telá ukrýval na záhrade, pod podlahou, v stenách a podobne.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom