Dve vážne nehody na priechodoch a v oboch vodiči zranili deti! Čo sa stalo?!

Zdieľať
Najky titulka 5 1.jpg
Foto: Polícia Slovenskej republiky

V obci Vinosady v okrese Pezinok sa stala vážna dopravná nehoda, pri ktorej vodič Škody Fabia zrazil 13-ročné dievča na priechode pre chodcov. Rovnaký deň došlo aj k podobnej nehode v Kysuckom Novom Meste, kde bol chlapec zranený na priechode.

V pondelok 9. októbra sa stala na ceste II/502 v obci Vinosady v smere do Modry v okrese Pezinok vážna dopravná nehoda. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, vodič na Škode Fabia zrazil na priechode pre chodcov 13-ročné dievča.

Chodkyňa utrpela ťažké zranenia, s ktorými ju privolaní záchranári previezli do nemocnice. U 47-ročného vodiča skončila dychová skúška na alkohol s negatívnym výsledkom. Polícia začala trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví.

V pondelok okolo 14:00 sa stala podobná nehoda aj na Štúrovej ulici v Kysuckom Novom Meste. Dodávka bielej farby tu pri priechode pre chodcov zachytila a zranila na chodníku stojaceho chlapca.

Okolnosti nehody sú predmetom objasňovania, aj preto policajti žiadajú prípadných svedkov nehody o spoluprácu. „Ak ste boli svedkom tejto dopravnej nehody ozvite sa nám na bezplatnú telefónnu linku 158, prípadne na telefónne čísla 0961423501, 0961423510,“ vyzvala polícia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom