Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dwayne odišiel z práce a začal cestovať po Aljaške so svojim psom. Fotky, ktoré spravil ti vyrazia dych!

I-Live-in-My-Truck-with-My-Dog-and-Travel-Across-the-Country2__880
12
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: dwayneparton.com
reklama:
reklama:

Odísť z práce a cestovať po celom svete je zrejme snom mnohých z nás. No nie každý si ho dokáže aj splniť. Sú však aj takí ľudia, ktorí sa ich len tak ľahko nevzdajú. Presne ako v tomto prípade!

Potom, ako si Dwayne uvedomil, že môže pracovať takmer odvšadiaľ, rozhodol sa pre radikálny krok vo svojom živote. Sadol do svojho nákladného auta a vyrazil na Aljašku. No nebol v tom sám. Spoločnosť mu robil jeho pes. Rozplýva sa nad krásou prírody, chodí na výlety a objavuje tú nádheru, ktorú celé tie roky nemohol vidieť. Žiť v aute síce nie je najpohodlnejšie, no rozhodne to stojí za to.

http://dwayneparton.com/
dwayneparton.comFoto: dwayneparton.com

Urobil si výlet do Wyomingu. Krajina je neuveriteľne krásna,ľudia milí a väčšina miest sa nedá len tak obísť. Ako sám hovorí, krása je všade vôkol nás, len musíme vedieť, ako sa pozerať. Zistil, že čím viac toho videl, uvedomil si, že existuje ešte množstvo miest, ktoré sa oplatí vidieť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 12. augusta 2015Zdroj dwayneparton.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: