Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Evergreeny vlogerov prvej generácie. Tieto videá sa stali na YouTube akousi tradíciou.

Tta.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Každá kultúra má svoje zvyky a tradície a keďže sa aj YouTube stal kultúrou, nie je výnimkou. Na kanáli žiadneho vlogera nesmú chýbať videá, ktoré ti ho čo najviac priblížia.

1. Draw my life Život v pár obrázkoch a vetách?

Pomocou fixky a papiera (alebo tabule, podľa ekologickej lubovôle) zhrnú youtuberi svoj život a povedia o základných momentoch, ktoré ich v minulosti ovplyvnili. Zázračná schopnosť zhutniť – oproti takej 300 stranovej autobiografii.

Niekedy prekvapivo zaujímavé aj dojemné životné príbehy ľudí, ktorí sa nám vďaka tomu zdajú skutočnejší.

2. Morning & nighttime routines

Populárne najmä u žien. Dozviete sa všetko od toho, koľko lyžičiek kávy do akého hrnčeka si youtuber/ka dáva, až po to, akú zubnú pastu na večerné umývanie zubov má najradšej.

Životy vlogerov sú zdanlivo verejnosti známe, no pozor, aj prifarbené a na prvý pohľad dokonalé. Nie každý si umýva zuby 15 minút a líha si do perfektne ustlanej postele. Chvála úprimným a prirodzeným youtuberom.

3. Q&A

Fanúšikovia kladú svojmu obľúbenému youtuberovi otázky a vloger vo videu odpovedá. Otázky na telo i pod pás sa často nevyhnú ani pikantným odpovediam. Oproti iným celebritám sú nám youtuberi tak blízko.

4. Beauty vlogy

Od sprchového gélu až po fixátor líčenia. Väčšina youtuberiek sa zaoberá práve tipmi a návodmi na líčenie, účesy, farbenie vlasov a jednou z obľúbených foriem spracovania sú práve beauty alebo life hacks, kde nájdete jednoduché a lacné triky ako vyriešiť časté komplikácie od rýchlo vyprchajúceho parfému, po vytvorenie medzierky medzi stehnami (negatívne i pozitívne prijímaný hit thigh gap).

5. Facts about me

10, 20 alebo aj 30 náhodných faktov, ktoré môžu niekedy naozaj zaujať. Možno budete prekvapení, že vloger pije ešte stále od štyroch pred spaním kakavko alebo má alergiu na arašidy. Nijako nenadväzujúce informácie, ktoré majú spoločné iba to, že sú nečakané a neobvyklé.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Veronika FrtúsováDátum 25. augusta 2016Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: