Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Evžen: Úprimné QnA

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Evžen v ďalšom QnA videu odpovedal na zaujímavé otázky, ktoré mu poslali jeho odberatelia na Youtube. Opäť nesklamal a pobavil svojimi odpoveďami.

Platí ťa nejako Selassie? Dáva mi psie sucháre. Veľmi mi chutia, takže som spokojný. Jedno video sú dva sucháriky, čo je podľa mňa super cena.

Ak by si sa mal ocitnúť v nejakej videohre, aká by to bola? FarCry 5.

Máš rád bravčové karé bez kosti? Ja mám rád len tú kosť na tom, mäso dávam psovi.

Aké veľké máš vajcia? Podľa toho, či mi ich znesú moje menšie alebo väčšie sliepky. Nemôžem ich ale predávať, lebo nemám licenciu.

www.youtube.comwww.instagram.com

Evžen si riadny psychopat. To sa mi páči. Ja som sociopat, to je rozdiel. Psychopat nevie čo robí a sociopat si veľmi dobre uvedomuje, čo robí a aké to má výhody.

Ako si sa poznal so Cheryl? Začali sme si najprv písať na Tinderi a potom sme sa aj stretli.

www.instagram.com

Si spokojný s tým, ako teraz žiješ? Zmenil by si niečo?  Som spokojný, ale chcel by som mať možno viac času. 24 hodín v dni je strašne málo.

Budeš hrávať aj hry? To je ťažká otázka. Aj by som chcel, ale takým iným štýlom. Nechcem robiť gameplay, ale také hovadiny a memes.

www.instagram.com

Nosíš slipy? Nie, nosím také tie voľné trenky. Slipy nosia starí dedovia.

Plánuješ točiť nejaké série? Keď založíme P.O. box, tak chcem robiť mail time. Chcem určite testovať nejaké čínske veci, robiť QnA a komenty. Nechcem sa však obmedzovať na série, chcem robiť hocičo, čo ma napadne.

Tvoj obľúbený youtuber? Nytus.

Nytus.jpg
www.youtube.com

Evžen zodpovedal mnoho ďalších otázok, niektoré viac úprimne a niektoré menej, no všetky ich bral s humorom. Určite si nenechaj ujsť jeho vtipné odpovede.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 23. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o