Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Facebook stopol charitu! Dobročinný kalendár označil za nevhodný!

reklama:
reklama:

Študentky z britského univerzitného veslárskeho klubu nafotili sériu fotiek, ktorou chceli prispieť na charitu. Facebook však ich zámer vyhodnotil ako pornografiu!

Britky sa síce vyzliekli, aby nafotili kalendár, no v podstate na fotkách nič neukázali. Predalo sa 3 500 kusov tohto kalenára a peniaze z predaja venovali slečny organizácii Macmillan Cancer Support

Fotky zavesili aj na Facebook a Twitter, no Facebook ich stránku zrušil a fotky stiahol- vraj pre „explicitný sexuálny obsah“.

K stiahnutiu fotiek došlo bez toho, aby Facebook stránku na to vopred upozornil, čo organizátorku akcie nahnevalo. V minulosti ich totiž sociálna sieť na nevhodnosť fotiek upozornila, tentokrát to však bolo inak.

Stiahnutie fotiek spôsobilo pokles predaja kalendára a Facebook poslal študentkám e-mail, ktorom píše, že opakovane zneužívali sociálnu sieť, preto im účet zablokoval.

Samozrejme, organizátorka je naštvaná, pretože zámerom bolo podporiť charitu a kalendár nepovažuje za nevhodný.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 21. júla 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: