Fámy o Khloe Kardashian

Zdieľať
Khloe Kardashian
Khloe Kardashian www.facebook.com..

37 ročná americká herečka, modelka a hviezda reality show Khloe Kardashian bola niekoľko rokov pod  veľkým drobnohľadom a to z dôvodu plastických operácii, tie mala vraj absolvovať.

Americká hviezdička sa teraz rozhodla a povedala a chýre, po ktorom nemala slov. Doslova ju zasiahla hrozná kritika na jej osobu, kvôli jej vzhľadu. A to len kvôli klebetám, že má 12 operácii tváre. Priznala, že bola obťažovaná a trýznená internetovými používateľmi, ktorí provokujú a obťažujú iných používateľov sociálnych sieti.

Khloe Kardashian potvrdila, že podstúpila len jednu plastickú operáciu. A tou je len plastika nosa. Vyjadrila sa, že jej to neprekáža ale že ju to veľmi urazilo. Nevie pochopiť, prečo si niečo také ľudia myslia a riešia to. Obvinili ju aj z toho, že sa rapídne zmenila po rokoch, pričom schudla viac ako 10 kíl. Tie stratila po každodennom tvrdom tréningu.

Plastikou nosa sa netají, chce len pochopiť ľudí, prečo sa tieto fámy o nej šíria. Ľudia je riešili viac ako jej sestry, Kim, Kylie, Kendall. Na ďalšie plastické operácie sa vôbec nechystá a je spokojná s tým ako vyzerá. Ľudia porovnávajú len to, ako vyzerala voľakedy alebo ju teraz porovnávajú so sestrami.

Khloe

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom