Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fatboy Slim na Beats for Love, obrovské prekvapenie 5. ročníku

Sirka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Beats for Love

OSTRAVA 31. mája 2017 (N/PR) – Najväčšia legenda tanečnej hudby zamieri v lete do Ostravy. Na jubilejnom 5. ročníku Beats for Love vystúpi Fatboy Slim. Zdvojnásobuje sa rozpočet a zväčšuje sa festivalový park. Na fanúšikov z celej Európy bude čakať nový obrí hlavný stage.  

Fatboy Slim patrí spoločne s The Prodigy alebo The Chemical Brothers k najzásadnejším priekopníkom a zakladateľom tanečnej hudby. Je tvorcom legendárnych hitov ako ‘Praise You’, ‘Right Here Right Now’, ‘Gangster Trippin’, ‘The Rockafeller Skank’, ktorý sa objavil aj na soundtracku k PC hre FIFA, či tanečnej hymny roku 2014 Eat Sleep Rave Repeat’. Klip k piesni ‘Praise You’  vyhral tri ak ‘Weapon of Choice’  dokonca štyri ceny na MTV Music Video Awards. Fatboy Slim získal Ivor Novello Award za celoživotný prínos hudbe. Jeho vystúpenie na pláži v rodnom Brightone prilákalo viac ako 250 000 ľudí a zaradilo sa tak medzi najväčšie tanečné akcie na svete. 

Fatboy_slim.jpg
Fatboy SlimBeats for Love

Hviezdny Fatboy Slim, ktorý do Dolních Vítkovic priláka poslucháčov snáď všetkých vekových kategórií a žánrov, vystúpi na úplne novej hlavnej scéne, na ploche 20 000 metrov štvorcových. Festivalový areál sa rozrastá o novú obriu hlavnú plochu hlavne preto, aby sa neopakovala situácia z minulého roku, kedy organizátori v piatok zahlásili „Vypredané“. Nová kapacita pod hlavným pódiom je teraz zhruba 40 000 fanúšikov.

„O Fatboy Slima sme mali záujem už od druhého ročníku festivalu, ale pri menách jeho formátu je oriešok už samotná komunikácia s managementom. Našťastie sa nám to tento rok konečne podarilo a po dlhom vyjednávaní sme veľmi nadšení, že môžeme oznámiť zatiaľ najväčšie meno za celú históriu festivalu,“ komentuje pozadie vyjednávania riaditeľ festivalu Kamil Rudolf. Fatboy Slim patrí k tým najväčším legendám na poli tanečnej hudby a dokazuje to i tým, že vystupuje na takmer všetkých dôležitých svetových akciách. „Je to človek s neskutočnou energiou, ktorú prenáša na tanečný dav pred sebou a jeho viac ako 36-ročné skúsenosti za mixom sú určite vidieť. Pre mňa osobne je to jednoznačne svetový DJ číslo 1,“ dopĺňa Rudolf.

Beats for Love ale nenavštívi iba tento velikán. V priebehu posledných dní organizátori zverejnili mnoho ďalších mien na jednotlivé tanečné pódiá, akými sú napríklad venezuelský tvrďák Zardonic, ktorý si festival podmanil pri treťom ročníku v roku 2015, Tom Staar, Kideko a Ben Long z Veľkej Británie alebo Eric Sneo z Nemecka. Zverejnené boli aj ďalší live umelci a na festivale sa tak prvýkrát ukáže český rapper Marpo so svojou kapelou Troublegang, či vokalisti Deadly Hunta, Eva Lazarus a Jamie Irie z Anglicka. Celkom na festivale vystúpi skoro 400 interpretov z celého sveta. Organizátori do tohtoročného programu investovali oproti minulému ročníku dvojnásobnú sumu.

Zardonic.jpg
ZardonicBeats for Love

Festival Beats for Love sa koná 5. – 8. 7. 2017 v priemyselnom parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Takmer 400 umelcov z celého sveta vystúpi na 13 pódiách. Vstupenky sú aktuálne v predaji za 490 Kč + poplatky predpredajcu. V predaji sú aj VIP vstupenky a lístky do Love kempu, ktorý sa tento rok dočká veľa zmien k lepšiemu. Všetky informácie nájdete na webových stránkach www.b4l.cz alebo na Facebook profile www.facebook.com/beats.for.lovez.

Už zverejnené mená:

Fatboy Slim, Wilkinson, Sigala, Danny Byrd, Dope D.O.D., Krafty Kuts ft. Dynamite MC, Lady Waks, Miss K8, Richard Durand, Riva Starr, Tom Staar, Zatox, Balthazar, Ben Long, Billain, Current Value, DJ Fly & DJ Netik, Eric Sneo, Estiva, Eva Lazarus, Freqax, Hallucinator, Jamie Irie, Katharsys, Kideko, Marpo & Troublegang, Matt Mus, N.O.H.A., Ragga Twins, Rachel K Collier, Rawtekk, Forbidden Society, Kosay, MLDj

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 31. mája 2017