Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fenomén menom Zoella, ktorý sa zrodil vo Veľkej Británii

Farbam neujdes 2.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Internet uľahčil komunikáciu medzi ľuďmi a tí, ktorí majú v sebe podnikavého ducha to využili vo svoj prospech. Na videách na YouTube sa dá zarobiť viac ako si dokážeš predstaviť.

Svoje by o tom vedela aj jedna z najúspešnejších britských YouTuberiek Zoella, ktorej mesačne iba vďaka natáčaniu videí na YouTube pribudne na účte dosť guľatá suma. Čomu za to vďačí? V prvom rade svojej optimistickej povahe, úsmevu a úprimnosti. Fanúšikov po celom svete si získala hlavne vďaka tomu.

Horizon33_2016 8 24_13 21 37.png
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Je bezprostredná a na nič si nehrá. Týmto prístupom si získala snáď každého, kto si aspoň raz pozrel akékoľvek jej video.

Horizon33_2016 8 24_13 23 31.png
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Jej úspech spočíva aj v tom, že na YouTube začína v časoch, keď mladá generácia sledovala viac seriály či filmy ako videá na YouTube. No ona si na svoj úspech počkala a ten sa aj dostavil. Svedčia o tom čísla jej odberateľov – na Instagrame ju sleduje 9,1 milióna a na YouTube viac ako 11 miliónov ľudí. Sú to čísla pri ktorých sa ti rozhodne zakrúti hlava.

Horizon33_2016 8 24_14 6 37.png
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Každé jej video si pozrie viac ako milión ľudí

Zoella je dnes vo svete YouTube doslova pojmom. Svoje meno premenila na značku a okrem kozmetických výrobkov či módnych doplnkov má na konte aj dve knihy o dievčati v digitálnom svete.

Horizon33_2016 8 24_14 10 19.png
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 2. septembra 2016Zdroj www.instagram.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: