Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Festival 4FANS predstaví to najlepšie z online zábavy. A nebudú chýbať ani youtuberi!

Fotostanek borci.jpg
11
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Chceš stretnúť známe tváre českého aj medzinárodného sveta online zábavy? Urob si výlet do Prahy a môžeš naživo vidieť také mená, akými sú Gogo, ViralBrothers, Hoggy a ďalší.

Komunitný festival 4FANS sa bude konať 16. a 17. januára už po štvrtýkrát. Tentoraz v pražskom Kongresovom centre. „V snahe neustále zvyšovať kvalitu a zlepšovať podmienky pre vystupujúcich mladých účastníkov sme zmenili miesto konania a po troch ročníkoch sme sa presunuli do Kongresového centra. To nám umožní ponúknuť návštevníkom výbornú zvukovú a osvetľovaciu techniku, lepšie organizačné zázemie aj jednoduchšiu dopravu pre všetkých návštevníkov,“ uviedol Tom Ristovský z agentúry ZR Games, ktorá festival organizuje.

Fotostanek.jpg
Foto: www.imgur.com

Dvojdenný festival 4FANS predstavuje jedinečnú možnosť stretnúť naživo hviezdy YouTube, nahliadnuť do zákulisia letsplayerov, vloggerov alebo vidieť cosplayerov v ich kostýmoch. Počas minulých ročníkov prijala pozvanie špička slovenského a českého YouTube – nechýbali Gogo, Viral Brothers, Hoggy, Trolden, Jirka Král, Expl0ited, MadBros, Ment, Terri Blitzen a mnoho iných.

Fotostanek borci.jpg
Foto: www.imgur.com

Festival je výnimočný tým, že hostí aj hviezdy svetového YouTube formátu a návštevníci mali možnosť stretnúť youtuberov ako Toboscus, Equals Three či Drew Malino. Ani štvrtý ročník nebude ochudobnený o vzácnych hostí, ktorí sa zúčastnia talkshow, vystúpení, autogramiád a fotografovania sa s fanúšikmi. Pretože práve im je festival 4FANS určený. Ponúka im presun zábavy z online sveta do offline reality a dáva im šancu spoznať nové veci a učiť sa od popredných zabávačov.

10708691_884094858276828_8505176839725809679_o.jpg
Foto: www.imgur.com

4FANS zábavnou formou a starostlivo pripraveným programom podporuje súdržnosť hernej a zábavnej komunity. „Presvedčiť sa o tom môžu aj rodičia, ktorých tiež pozývame a veríme, že im naša akcia umožní spoznať záujmy ich detí z iného uhla pohľadu,“ dodáva Tom.

Afterparty.jpg
Foto: www.imgur.com

Aktuálny ročník 4Fans sľubuje aj doteraz najväčšiu Cosplay prehliadku, súťaž krásy 4Fans Miss Beauty, obrovskú PC herňu plnú turnajov o ceny, tematické workshopy a diskusie, hudobné vystúpenia a bohatý sprievodný program. To všetko bude spojené s účasťou youtuberov a skvelou náladou. Spoločenská časť vyvrcholí klubovou afterparty.

360 noscope gogo.jpg
Foto: www.imgur.com

„Precízna organizácia, krátke čakanie v radoch, dokonalá audio a video aparatúra a reprezentatívne prostredie Kongresového centra sú významným posunom v usporiadaní 4FANS,“ hovorí Tom Ristovský a dodáva, že bez všetkých účastníkov, hostí, dobrovoľníkov a partnerov by sa konanie tejto udalosti realizovalo oveľa ťažšie.

4fans crowd.jpg
Foto: www.imgur.com

Vstupenky, podrobný   program a informácie o pozvaných hosťoch nájdeš na www.4fans.cz

A3 letak 4fans.jpg
Foto: www.imgur.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 14. januára 2016Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o