Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Festival Pohoda nominovali na prestížnu UK Festival Awards!

FESTIVAL: Bažant Pohoda 2007
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
¼udia na festivale Bažant Pohoda 2007. Trenèín, 20. júl 2007. Foto: SITA/Michal Burza
reklama:
reklama:

Slovenský multižánrový festival Bažant Pohoda patrí medzi 32 podujatí, ktoré nominovali na prestížnu UK Festival Awards v kategórii Najlepší zahraničný festival. O cenu sa pritom uchádzajú aj americké podujatia Bonaroo a Coachella, ďalej austrálsky Splendor in the Grass, japonský Fuji Rock, dánsky Roskilde, španielska Primavera, maďarský Sziget, nemecký Melt!, poľský Open’er alebo holandský Pinkpop.

Pohodu pritom nominovali aj v rámci European Festival Awards, a to v kategórii Najlepší stredný festival. „Sme hrdí, že sme nominovaní medzi tridsiatkou najlepších festivalov sveta. Teraz by bolo super, keby nás aj naši ľudia odmenili a hlasovali za nás v oboch anketách. Čím viac sa o Bažant Pohode hovorí, tým ľahšie sa nám zháňajú silné zahraničné mená. Aj ľudia zo Slovenska – jednoducho tým, že zahlasujú – tak spoluvytvárajú náš festival,“ uviedol riaditeľ Pohody Michal Kaščák.

Hlasovať je možné na webstránke www.surveymonkey.com. UK Festival Awards budú udeľovať 1. decembra v londýnskom The Roundhouse a European Festival Awards 14. januára v rámci holandského festivalu Eurosonic Noorderslag.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 10. októbra 2014
reklama:
reklama:
reklama: