Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FIFqo v Dueli? Aj YouTuber si môže otestovať svoje vedomosti

Fifqo2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

Známych, ale aj menej známych Youtuberov už môžete vidieť nielen na internete, ale aj v televízii. Nemáme však na mysli páry ako Gogo a Lucy či Explo a Moma, ktorí boli v záujme pritiahnuť divákov pozvaní do zábavno-vedomostnej súťaže Dobre vedieť! Youtuber FIFqo sa prednedávnom zúčastnil vedomostnej súťaže Duel. Nebol tam však ako Youtuber, ale ako obyčajný súťažiaci.

Ako obvykle, súťaž začala prvým kolom, v ktorom súťažiaci v časovom limite odpovedá na 10 krížovkárskych otázok. FIFqo však nemal svoj deň a správne odpovedal iba na tri otázky. Po úvodnom predstavení sa moderátor Gregor Mareš FIFqa opýtal na záľuby. Ten mu svojim mohutným hlasom odpovedal, že vo voľnom čase tvorí videá na Youtube. Gregor sa toho ako pozitívny a otvorený človek ihneď chytil a spomenul aj svojho syna, ktorý je veľkým fanúšikom československej Youtube scény.

Fifqo.jpg
youtu.be

Zaujímalo by vás, ako sa FIFqovi v Dueli darilo? Nuž, jeho výkon dopadol dosť neslávne, keďže sa mu podarilo odpovedať len na pár otázok a skončil v mínuse. Jednou z nevýhod bol aj jeho šikovný súper, ktorý práve naopak na väčšinu otázok odpovedal správne.

Fifqo3.jpg
youtu.be

FIFqo sa však v súťaži zabavil a aj vďaka svojej účasti sa mu podarilo natočiť video s moderátorom Gregorom Marešom. Práve v ňom FIFqo spomínal, že šiel do Duelu viac-menej iba z recesie.

Za zhliadnutie rozhodne stojí aj už spomínané video FIFqa, v ktorom vedie rozhovor s Gregorom Marešom. Dozviete sa tam nielen zákulisné zaujímavosti zo súťaže Duel, ale aj pikošky z Gregorovho osobného života.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielDátum 10. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: