Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dojímavá fotka obletela svet! Čo robí tento chlapček uprostred nočnej ulice?

Horizon33_2015-7-13_11-17-30
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Ak veríš v silu fotografie, nasledujúca fotka ti vyrazí dych. Vďaka fotografii si neraz spomenieš na momenty, ktoré sú uchované v tvojej pamäti a ani o tom nevieš. Na tejto snímke, ktorá obletela celý svet je malý filipínsky chlapec, ktorý si aj napriek tomu, že pochádza z chudobných pomerov ide za svojimi snami… 

Iba 9-ročný Daniel Cabrera z Filipín sa ešte donedávna učil v katastrofálnych podmienkach. No jemu to stačilo. Nepotreboval nič iné, iba drevný stolík, zopár svojich pomôcok a to najpodstatnejšie – svetlo. To mu pravdepodobne doma chýbalo, tak sa rozhodol, že si pomôže ako vie. Netrvalo dlho a riešenie našiel – v osvetlení od reštaurácie McDonald’s. 

chlapec, svetlo, Filipíny,učenie
twitter.comFoto: twitter.com

Fotografia, ktorú na sociálnej sieti zverejnila 20 – ročná študentka Joyce obletela svet. Nezabudla k nej pridať svoj komentár, ktorý znel “ Inšpirovalo ma dieťa.“ Po zverejnení fotografie o tom začala informovať televízia a miestne úrady darovali malému usilovnému študentovi štipendium a školské pomôcky. Jeho matka Christina je šťastná, že sa už Daniel nebude musieť trápiť kvôli tomu, či dokončí školu. A to všetko iba vďaka jednej fotografii!

Joyce, Filipíny
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

https://www.youtube.com/watch?v=8Ma-RDUavVw

Veľká vďaka patrí študentke Joyce, ktorá sa rozhodla Daniela odfotiť a jeho fotografiu uverejniť na sociálnej sieti s vedomím, že mu niekto pomôže. Po tom, ako publikovala jeho fotku na internete sa začala okamžite šíriť rýchlosťou blesku. Joyce vyjadruje vďaku všetkým tým ľuďom, vďaka ktorým bude mať Daniel lepší život.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 13. júla 2015Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: