Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Frázy, ktoré používajú muži, ktorí vás prestanú milovať. Pokiaľ niektorý z týchto bodov zaznamenáte, dajte si pozor

vzťah
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vzťah www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Stáva sa, že vzťah medzi dvoma ľuďmi prudko ochladne. Niekedy sa nevedeli jeden druhého nabažiť, a teraz sa na seba sotva pozrú. Prečo sa to deje? Občas nie sú niektoré vzťahy dostatočne silné, aby vydržali, inokedy vzniká medzi dvoma ľuďmi konflikt, ktorý nedokážu prekonať.

Láska medzi mužom a ženou

Uvedomiť si, že už nemáte záujem o svojho milovaného, je mimoriadne nepríjemné. Ale je lepšie tomu porozumieť, akonáhle žiť dlho v omyle. Frázy, ktoré používajú muži, keď prestanú milovať:

„Pozri sa, ako vyzerá ona“: Milujúci muž nebude nikdy porovnávať svoju ženu s niekým iným. Ten, kto porovnáva, podvedome hľadá lepšie a toto porovnávanie len naznačuje, že mu nevyhovujú.

„Dnes sa oneskorím“: Ak tieto slová počúvate často, znamená to, že tráviť čas s niekým iným je pre neho zaujímavejšie ako s vami. Nemusí to hneď znamenať, že má milenku, možno sú to iba priatelia a osobné záujmy. V každom prípade je toto „oneskorenie“ niečo, čo nemôže alebo nechce s vami zdieľať.

„Sám rozhodujem, čo urobím.“ Keď povie muž túto vetu, neznamená to, že chce byť nezávislý. Znamená to, že sa o váš názor veľmi nezaujíma a chce zdôrazniť jeho autonómiu.

„Musíme si dať pauzu“: Pochybuje o svojej voľbe, má pocit, že musí byť sám, aby zistil, či mu budete chýbať. Možno je unavený z napätia a chce si dať pauzu v nádeji, že čas vženie do vzťahu pokoj.

„Nezaujíma ma, čo si myslíš“: Otvorene vám hovorí, že s vašim názorom už viac nepočíta. Od človeka, ktorý hovorí také veci, musíte čím skôr uniknúť. Zmysel vzťahu medzi mužom a ženou sa stráca, keď sa medzi nimi stráca dôvera. Preto je lepšie hovoriť úprimne a nahlas o problémoch, pretože tým môžete všetko napraviť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: